| Alintttt a întrebat:

Crema de galbenele sau uleiul de corp ăla de bebe de pot folosi pe post de lubrifiant?

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cumpara lubrifiant corespunzator pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, dar daca folosesti prezervative ies din discutie pentru ca produsele pe baza de ulei pot deteriora prezervativul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista la farmacie lubrifiant intim.De ce sa folosesti alte chestii in locul alora perfecte?

| Alintttt explică (pentru anonim_4396):

Pt că este alergica la lubrifiantul din comerț, de irita rău

| Alintttt explică (pentru anonim_4396):

Căutăm alta metoda

| EmanuelKant a răspuns:

Incearca cu pasta de dinti, de preferat Lacalut.

| Mihai_Panda_2000 a răspuns:

Daca nu ai 15-20 de lei sa cumperi de la Durex, da, se pot folosii si alea ca lubrifiant

| OlariuRoland10 a răspuns:

Ce naiba, nu ai 15-20 de lei sau cumperi de la durex?!