| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Jhonson's baby oil, uleiul care se aplica dupa baie il pot folosii si pe post de lubrifiant? Nu am chef sa dau bani si pe lubrifiant si pe ulei de corp happy

Răspuns Câştigător
| LisaZafre a răspuns:

Nu are nimic.Tot ulei e

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Nu cumpara ulei de corp, foloseste-l pe ala de floarea soarelui din bucatarie...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu folosesti prezervativ poti sa folosesti si margarina.

Prezervativul se impaca doar cu lubrefianti speciali pe baza de apa. Lubrefiantii pe baza de ulei ataca latexul si se rupe prezervativul mult mai usor

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se foloseşte aşa ceva!

Trebuie să foloseşti un lubrifiant "dedicat", cumpărat din magazin - vezi linkul :
http://www.durex.com/ro-RO/Products/Lubes/pages/LubesHomepage.aspx

Toate cele bune.

| Oana92 a răspuns:

Serios? e maxim 15 lei un lubrifiant! De ce sa risti? Pe langa faptul ca daca folosesti si prezervativ exista sansa sa se rupa mai ai si o foarte mare sansa sa te iriti de la uleiul ala...

| Anaid69 a răspuns:

Nu folosesc prezervativ. Mersi de raspunsuri!happy

| KhEm a răspuns:

Nu are importanta ce e ulei sa fie laughing

| Constantin112 a răspuns (pentru KhEm):

Pai da... daca nu are nici ulei merge si cu putina vaselina rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))) morrrrrrrrr laughing)))) ba voi va auziti ce ziceti? laughing)) cum frate daca lubrifiantul expre pentru asa ceva, este pentru asta de ce te crezi tu mai cu mot si folosesti altceva?
Infine fiecare face ce vrea nu vreau sa par eu ala desteptu si sa ii zic fiecaruia ce sa faca.