| anonim_4396 a întrebat:

Cu cat cresc mai mult cu atat simt nevoia sa ma masturbez mai des, pe langa asta am observat ca, cu cat ma masturbez de mai mult timp cu atat sunt capabil sa simt mai intens in ciuda faptului ca am auzit ca odata cu varsta intensitatea scade.
E normal sa se intample asta?

26 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ți se întâmplă. Ai grija cu masturbarea ca să fii apt mai târziu.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Recordul meu a fost maxim de 2 ori pe zi a cate 2-3 zile pe saptamana maxim. de regula o fac odata pe zi, uneori de 2 ori.
Este oke asa? nu e eexagerat nu?

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Desi individu de mai sus imi spune ca trebuie sa o fac de 5 ori pe zi. Sper ca abereazalaughing

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce ti se intampla. Cu timpul intensitatea placerilor va scadea.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Inteleg, eu nu fumez, nu beau, fa sport si mananc sanatos. Asta sigur ca ma va ajuta, cred.

| Mayhem666 a răspuns:

Sunt chiar invidios acum. La mine e exact opusul. Parca nu mai simt absolut nimic. Cred ca am nevoie de echipament BDSM ca sa simt si eu cat de cat ceva.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

E vorba ca eu mereu diversific, mereu aplic tehnici diferite, trebuie sa te descoperi mai mult, avem un organism complex. Eu am studiat mult si anatomia, adica partea sexuala, e interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si nu imi mai spune de pozitii, nu-mi place sa fac sex cu pozitia capra, imi place sa fie ea pe mine, sau sa fim fata in fata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti comunist, lasa-ne in pace omule laughing ca degaba ai 45 de ani, daca pierzi timpul pe TPU laughing) Te-a parasit nevasta? ca banuiesc ca daca aveai era timpul pentru sex la ora asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La un moment dat credeam ca e troll laughing dar probabil are probleme psihice sau psihologice.

Răspuns utilizator avertizat
| Orfan42069 a răspuns:

Eu zic ca in fiecare zi sa iti intreci recordul.

| anonim_4396 explică (pentru Orfan42069):

Adica?

| MirceaStoica a răspuns:

Este o boala cronica se numeste onanism acut. Trebuie sa mergi la ginecolog

| anonim_4396 explică (pentru MirceaStoica):

Cred ca aberezi amice.

| anonim_4396 explică (pentru MirceaStoica):

O fac regulat, de 2 ori pe saptaman. Nu am nici o problema, e ceva normal.

| Dibidu a răspuns:

Este foarte normal?