| anonim_4396 a întrebat:

Cu cateva luni in urma am hotarit sa imi incep viata sexuala cu un baiat care nu mai sunt impreuna acum.Atunci,din cauza durerii penisul lui a intrat mai putin de un cm si i-am spus ca nu mai vreau sa continuam, de atunci nu am mai intretinut nici un act sexual.Acum ar putea sa isi dea seama actualul meu iubit de incercarea mea? va simti ceva? Funda! (P.S:Nu ma criticati fiindca voi care ma veti critica nu sunteti perfectiwinking )

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu dar daca zici la fel cand intra un cm si te doare nu cred eu ca o sa fi in stare sa ramai cu unul, rezista durerii sau nu faci sex niciodata.

| foxi a răspuns:

Virgina nu mai esti! Acum de ce sa pacalesti...asuma ti riscul!

| Alcyon a răspuns:

Cati ani ai? Stii cum se cheama ce faci tu? Curvasareala, asta este. Ai grija, ca s-ar putea ca totul sa se intoarca impotriva ta, ca un bumerang. Daca vrei sa ti-o tragi cu altul, de ce naiba mai stai cu prietenul tau?

| manuel72 a răspuns:

Fizic,inca ai putea fi virgina, insa psihic, nu.Doar tu stii ce s-a intamplat, stii la ce sa te astepti, spera sa nu fii crispata si terorizata de ideea durerii, iar el nu se stie daca va realiza ca esti sau nu virgina.Eu zic sa nu-ti faci mari probleme.

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde cel mai probabil inca esti virgina, daca zici ca nu a intrat mai mult de un cm. Dar nu ar avea de ce sa se observe. De observat se poate doar daca te-a dezvirginat altcineva. Bafta.

| UTB a răspuns:

Ce nu se stie nu supara draga mea :*

nu si da seama ma tu nu i zici ca te doare sau nu stiu ce. ti o curs sange cand ti o bagat-o asta de care zici?