| Marxel a întrebat:

Cu ce as putea sa grabesc venirea menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca momentul de pornire a MENSTRUATIEI este DIRIJATA si COORDONATA intotdeauna STRICT HORMONAL si se produce mereu DUPA TRECEREA A unui numar FIX de 14 zile de la producerea OVULATIEI, indiferent de lungimea ciclului menstrual si de tipul acesteia. In concluzie reiese ca INCEPEREA MENSTRUATIEI nu poate fi NICI GRABITA si NICI INTARZIATA, deci nu poate fi MODIFICATA. Acest lucru nu se poate realiza, reusi sau provoca nici macar de catre medicul ginecolog. Sanatate!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am o veste proasta pentru tine: nu poti si nu ai cum sa influentezi grabirea menstrei.

| Elyiela a răspuns:

Nici nu înțeleg de ce ți-ai dori aşa ceva.

| micaanonima a răspuns:

Daca esti destul de dezvoltata o sa iti vina imediat, daca nu, imi pare rau de tine...

| AlexandruYonutz1998FanMetin2 a răspuns:

Te uiti la ilie's vlogs