| Ionelusha a întrebat:

Cu ce va epilati? In ce zone va epilati?

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pe picioare ma epilez cu epilatorul si uneori cu benzi de ceara...si in locurile mai sensibile fie cu crema depilatoare dar destul de rar, fie cu bic-ul, mai des.

| Rukhsandra a răspuns:

Eu de obicei ma epilez cu crema dar cand nu am folosesc si bic-ul.

Răspuns utilizator avertizat
| BeautyTeacher a răspuns:

Cu aparatul e foarte eficient dar e dureros, la fel si cu ceara.Crema si bic-ul nu sunt dureroase dar parul creste foarte repede.Eu ma epliez cu epilatorul dar cand ma grabesc cu bic'ul.

| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Lama si peste tot aproximativ...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma epilez cu aparat de unica folosinta VENUS, rezista foarte mult timp nu se strica ca altele, nu te tai cu ele si nu te iriti e de ajuns sa dai cu un gel de dus inainte si dupa aia sa te clatesti cu apa mai cald... e bun ptr.toate partile corpului

| al3_9910 a răspuns:

Crema veet...peste tothee hee