| anonim_4396 a întrebat:

1. Voi cu CE va epilati?
2. E eficient sau folositi pentru ca sa nu va doara?
3. Cam in ce zone va epilati?

2 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Eu folosesc tot Braun dar pentru picioare. Si cica nu pot sa dau cu apa inainte ca ma electrocutez dupa laughing
In rest dau cu lama.
Mustata o dau cu penseta jos.
Iar pe maini nu dau deloc. thinking
Am sa incep sa dau jos si de pe maini dar nu stiu cu ce sa incep. Oare cu Braun?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una sunt prietena foarte buna cu braunul.iar cat espre durere trebuie sa faci un dus sau o baie inainte sa ti se deschida porii si apoi sa folosesti o lotiune de corp hidratanta ca sa nu doara asa tare. Eu una ascult AC/DC la maxim in castii si nu mai simt durerea chiar asalaughing. Si sunt genul care nu suporta parul...deci ma epilez peste tot.