| DenqOO a întrebat:

Cu foarte multe din fetele pe care le cunosc ajung sa le vad foarte rar si trebuie sa vorbesc cu ele pe chat. Mai ales ca in ultima perioada a fost si contextul pandemic.
Pe ce ar trebui sa pun accentul mai mult ca sa le fac sa ma placa sau sa le prind interesul?

2 răspunsuri:
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Fii respectuos, poartă-te frumos, niciodată tu să devii nervos.De va fi să fie ea va remarca, iar de nu, tu nu te schimba.

| Crackman a răspuns:

Iti vezi de treaba
Nu încerca să le faci pe plac. Ramai tu cum ești
Dacă te vrea te vrea asa o sa devina frustrant și obositor ( mai rău te vor considera gay freind) dacă le faci pe plac.
Iti zici părerea ta sincera în orice și cam atat. Nu tu favorite sau alte prostii de genul ( lumea vrea iubit dar sentimental ca de sex face cu alți 2 și tu ii ridici moralul doar )