| anonim_4396 a întrebat:

Cu o saptamana inainte de ziua cand trebuia sa mi vina ciclu(de obicei imi venea pe data de 5-6)am facut sex cu prietenu meu(neprotejat).nu a bagat-o toata si nici nu a ejaculat...de 2 zile am aceleasi simptome ca atunci cand imi venea ciclul, insa nici urma de sange.de ce imi intarzie? sa fie oare k mi-am inceput de curand viata sexuala si din cauza asta sa decalat sau am ramas.mentionez ca am fost si racita

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E posibil sa fie din cauza ca ti-ai inceput de curand viata sexuala. Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic pentru a te documenta mai mult daca ai hotarat sa iti incepi viata sexuala. Sa afli ce metode exista pentru a te proteja de bolile cu transmitere sexuala si de o eventuala sarcina.

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E posibil sa fie din cauza ca ti-ai inceput de curand viata sexuala. Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic pentru a te documenta mai mult daca ai hotarat sa iti incepi viata sexuala. Sa afli ce metode exista pentru a te proteja de bolile cu transmitere sexuala si de o eventuala sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmmm

| roxan2 a răspuns:

Iubito si eu am patit-o cam la fel nu ati face griji ca este normal depinde ce fel de persoana esti mai slaba sau putin grasuta sau normala eu sunt slaba si am si eu denastea si nu meam facut griji asa ca nu se poate antampla nimica mergi mai departe
pop