| Конфетка a întrebat:

Cu un coleg de clasa ameu des ne certam, dar simt ca am ceva sentimente fata de el.Mereu il ajut la probe...chiar pentru el fac multe lucruri. Dar el pentru mine aproape nimic.De ce ajungem in situatile estea? Sfaturi va rog cum sa procedez(((.

2 răspunsuri:
| Miley a răspuns:

Si eu am in clasa un baiat care tot asa parca simt ceva pentru. el si noi ne certam(catem din joaca si radem). Daca se da la alta fata sigur nu ai nici o sansa. Daca nu, tineti legatura si vorbiti despre lucruri mai pers.PSS.nu te da la alti baieti va crede ca nu are nimic o sansa si va renunta.

| mehanna2000 a răspuns:

Daca chiar va placeti, repet placeti nu iubire ca nu sunteti adulti ar trebui sa aveti aceleasi hobiuri si sa stati mai mult impreuna si e bine daca va mai cicaliti asta inseamna ca va placeti! succes!