| utilizator97 a întrebat:

Unde ati facut sex prima oara?
Cum a fost?
Funda

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Intr-un apartament al unui prieten.
Eram mai tineri si ne-a lasat acolo sa ne facem o seara romantica.Cum a fost? Dureros dar pana la urma acceptabil.

11 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Intr-o camera de bordel. A fost aiurea, nici nu mi-am dat drumul.

| deadhoe a răspuns:

Raspunsul meu e useless, dar nu am facut. happy

| asdf2kpower a răspuns:

La mine în cameră, pe scaun. Ne uitam la un film porno, iar nebuna de ea a început să mă pipăie la dulău. Suntem de aproape 16 ani împreună. Ce m-aș face fără tine, mâna mea dreaptă

| utilizator97 explică (pentru asdf2kpower):

Wow, ce mai experienta?

| asdf2kpower a răspuns (pentru utilizator97):

Inedita. N-am sa gasesc o femeie asa fidela ca mana mea dreapta nicaieri. Abia astept sa fac 3some cu ea, nebuna e cam bi (ce-i mai place sa arda palme la c*r domnisoarelor)

| DenisaDeni11 a răspuns:

La un fel de petrecere, o zi onomastica. A fost o experienta ciudata, il iubeam si il uram in acelasi timp. Am simtit iubire si placere in acelasi timp. Si am plecat acasa plina de sange laughing Of Doamne,. Nu stiu daca as mai face la fel, daca as putea da timpul inapoi.

| utilizator97 explică (pentru DenisaDeni11):

Cum adica plina de sange?

| DenisaDeni11 a răspuns (pentru utilizator97):

Pai la dezvirginare femeile au sangerari. Ale mele au fost mai abundente

| Cristina11sex a răspuns:

În baie la Auchan!
A fost o experienţă...
Cea mai mare durere pe care am simţit-o vreodată a fost să plătesc amenda?