| LovelyAnna a întrebat:

La ce varsta ati primit primul sarut si cum a fost?:X

18 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

A fost vara trecuta, la 11 ani, a fost asa pe nepregatite, sunt cosul de baschet in curtea scolii, unde ne-a vazut ceva lume si probabil ca... mereu voi ramane in gandul lui. A fost minunat.

| andenda a răspuns (pentru Aleqa):

Esti cosul de baschet?

| Aleqa a răspuns (pentru andenda):

Sub* doamne rolling on the floor.

| Aleqa a răspuns (pentru Aleqa):

SUB* SUB* SUB* SUB* SUB* SUB*
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
sub* sub* sub* sub*

| zuziOoO a răspuns (pentru Aleqa):

Cat am putut sa radlaughing)))))))))sunt cosul de baschet in curtea scolii=]]]]]]]]]

| Aleqa a răspuns (pentru zuziOoO):

Macar sa rada cineva decat sa planga rolling on the floor)). Si eu am ras de ce am putut scrie.rolling on the floor)))

| CryChristiAN a răspuns (pentru Aleqa):

Mi-ai facut ziua mai frumoasabig grin.

| Aleqa a răspuns (pentru CryChristiAN):

laughing). Ma bucur :*

| loveanime059 a răspuns:

A fost la 14 ani la banchet, in timp ce dansam el mi-a zis ca vrea sa-mi zica ceva si dupa m-a dus jos afara si mi-a zis ca-i place ff mult de mie si daca vreau sa stau cu el si apoi m-a sarutat love struck la inceput nu am simtit prea multe dar dupa mi-a placut la nebunie si m-am simtit cea mai fericita fata, ma simteam de parca treiam un vis, de parca nu era real si dupa o saptamana nu mi-am mai putut lua gandul de la sarut love strucklove strucklove struck

| loveanime059 a răspuns:

Si doar dupa o saptamana mi-am mai luat gandul*

| b34TdoWnLiV3 a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 12 ani happy chiar numai stiu cum a fost dar stiu ca este cu persoana care iubesc la fel de mult si acum (am 16 ani)

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Eu in viata mea n-am primit nici macar un sarut asa ca si asa ma dorare ca n-am macar o prietena.

| TepesStyle a răspuns:

Nu am avut parte crying

| Uofficial a răspuns:

La 10 ani. chiar de ziua mea love struck
a fost ceva frumos happy

| OtakuRoman a răspuns:

La primit agcidental de la un prientan, pot sa zic ca a fost o sensatie ciudata rolling on the floor)

| Alchimie a răspuns:

12 si era ceva nou happy

| maryamaryamarya a răspuns:

Sarcu de el! nu teo fost mila?
inca nu l-am primit dara cred ca va urma prin mrtie(speeeeeer)

| Nicoleta_Roberta_1989 a răspuns:

La 7 ani a fost de un vecin si cand l-am primit pe neasteptate l-am lovit cu peria de par peste fata o saptamana ia ramas semne