| DiukOAlta a întrebat:

Cum a fost prima data cand v-ati sarutat?

13 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna.Deci...cand am avut primul sarut am simtit multi fluturasi in stomac si parca m-au trecut fiorii.Si dupa aia nu stiu de ce dar mi-a fost rusine de el...si inca mai sunt cu acel baiat si totul merge bine.happy

| Kalyn a răspuns:

Aaa... nu mi-am prea dat seama, eram pe cls a 2-a si m-am sarutat cu o fata de cls a 4-a... poate dinaia imi plac acum fetele mai marilaughing

| iubiricaa a răspuns:

Pff...primul sarut! cate amintiri...a fost ceva frumos! eram la scoala,si a venit prietenul meu sa vada ce fac, ne-am dus pana pe terenul de sport, am vorbit si cand sa plec, atunci s-a intamplat! Nah a fost frumos!

| danypoli95 a răspuns:

Fain cum sa fie.

| ellalove a răspuns:

Agh:X si acum imi amintesc ce am simtit.Mi-a ramas mult timp in suflet si cred ca si acumlove struck Am stat o luna impreuna cu acel baiat.Jur daca ma asteptam.O zi oarecare.Si s-a terminat splendid de frumoasalove struck

| redrouje a răspuns:

Bestial love struck a fost ceva neasteptat si placut love struck totul a venit de la sine love struck desi eu imi faceam f multe probleme ca nu stiu sa sarut love struck... a fost frumos poate pentru ca a fost si cu pers pe care o iubeam...

| pryncesSs a răspuns:

Superbbb =p~ :X

| AL3XG0DB0Y a răspuns:

Credeam ca zbor la primul sarut :X:X s-a intamplat in spatele scoli o prietena de amea a venit la mine la scoala dupa nu stiu ce adeverinta m-a chemat mai in spate ca sa imi zica nu stiu ce bine noi neam oprit si ne uitam unul la altu am inceput sa ne apropiem si s-a intamplat primul meu kisskisskiss

| Ćřęøےίиąą a răspuns:

Decii a fostt super love struck pur si simplu inchizi ochii si te lasi dus de val blushing vaii mi-ai adus aminte de primul meu sarut :-

| baby123 a răspuns:

Primul satut a fost frumos doar ca el venes spre mine si eu ma dedeam in spate in timp ce ma saruta laughing

| kiufuliki a răspuns:

Sall! Eu m-am sarutat prima oara la abia 10 ani cu iubitul meu care e si acum, in spatele stadionului orasului meu pe un dig. Am mers acolo intr-o gasca de doua cupluri si ne-am asezat sa stam la vorba. Eu vorbind cu prietena mea nu stiu cum aduc vorba de sarut si incepe sa ma zapaceasca sa o fac cu prietenul meu. Spriata, zic ''nu'' si imi aduce aminte de planul pe care il facusem cu ea inainte sa mergem acolo pe ascuns cum sa ne sarutam (ca amandoua stiam de dimineata ca sigur ne vom saruta happy big grin :'*) Planul a fost : fetele incep sa alerge si baieti merg dupa ele, ele se prefac ca se impiedica atunci cand ei sunt aproape de ele si cad peste si se saruta! Am zis planul cu voce tare si l-am pus in aplicare, dar amandoua eram ff aproape de baieti si ne-au prins de maini si PAC! Cel mai dulce sarut din lume! nu o sa-l uit niciodata in toata viata mea!

| Papadie02 a răspuns:

Primul meu sarut nu a fost chiar asa de frumos, pentru ca a fost "furat" si nici nu imi placea persoana aceea, dar cand m-am indragostit cu adevarat a fost ca un vis laughing. Inca si acum imi amintesc emotiile acelea...

| Engy a răspuns:

Pai eu m-am sarutat cu un baiat foarte frumos inainte cu o saptamana sa fac 13 ani:X si el are 12.Eu ascultam o melodie care ma facea mereu sa plang.El m-a intrebat de ce plang .si i-am zis ca plang pentru ca mi-am adus aminet de fostu.yuby meu ma tras intr-o parte cica " sa imi zica ceva" pentru ca acolo erau prietena mea cea mai buna si pr lui.:X atunci ne-am sarutat.Eu nici acum nu stiu sigur ce sa intamplat.Stiu daor ca ne-am sarutat si a durat 10 secunde pentru ca apoi am zis gata ca se uitau aia la noilaughing