| AdytzaAdytza a întrebat:

Unde si cand ati sarutat sau ati fost sarutata/sarutat pentru prima data?

Răspuns Câştigător
| g3orgy a răspuns:

Vara asta 14 ani la bunici eram suparata ca m-am cert cu o prietena buna si nervoasa si plangeam ca nu antelegeamd e ce si el pur si simplu m-a sarutat si mi-a zis ca totul o sa fie bine bla bla bla laughingdeci a fost... n-am cuvinte... ceva care nu se poate explica

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Aveam 14 ani. Intr-un spital tongue

| anuscha997 a răspuns:

Eu aveam 11 ani. el avea 14 happy. Eram la bunici. ploua. era destul de frig... Si stateam toti afara in ploaie. si m-am uitat de cateva ori la el. dupa care a veith langa mine happy. si Restu` e cancan whistling

| adrian_7273 a răspuns:

La 14 ani. In oras. a fost asa adica m-am uitat la ea ea la mine si asta a fostbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam numai 11 ani si ea avea 9 dar nu erau saruturi cu aceleasi conotatii ca mai tirziu...As putea spune chiar ca erau cele mai nevinovate saruturi care a declansat in mine prima dragoste curata si la fel de nevinovata.