| amalia_4709 a întrebat:

Spuneti mi cum a fost cand v-ati sarutat prima data? cat mai detaliat happyetc. dau funda. promit:

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Primul meu sarut.hee hee.La 14 ani.in fata unei chestii,nu am mai fost de mult prin zona aia si nu stiu ce e de fapt.laughing.Pai a fost pe neasteptate chiar daca ma asteptam cam in ziua aia sa se intample nu ma asteptam sa fie chiar atunci.La inceput am avut emotsii adica inainte de acel moment,dar dupa ce m-am intalnit cu tipu' cu care eram nu mai aveam nici un stres.Si nici atunci cand m-am sarutat nu mai aveam nici o problema.Plus de asta exact in seara aia tipu' cu care eram i-a spus prietenului meu cel mai bun,care prin coincidentsa era si prietenul meu cel mai bun laughing [i-am cunoscut in acelasi timp si ne-am intseles bine],ca dintre toate fetele cu care a fost [si aici vine bomba,chestie neasteptata] eu l-am sarutat cel mai bine.rolling on the floor

| AnonimA a răspuns:

Buna pai prima oara a fost un sarut luat prin surprindereday dreaminga fost super m-ai ales cand i-am simtit buzele am zis ca ma topesclove struckdupa unul au urmat tot mai mtelove struck am simtit fiori; x fluturasi in stomac

in 3 cuv A FOST SUPERlove struck

baftakiss

| zuzu a răspuns:

Aa... funda pentru ce?/"_
pentru primul nostru saruut?laughing
hahahalaughing
a fost dragut si. a fost intr-un moment in care nu ma asteptam delocoh go on.
doar atat iti pot spune pentru ca restul`...
mi se pare ca.
sunt lucruri intime xD

| νєησм a răspuns:

A fost in parc si la 12 ani am strans-o intr-un mod foarte romantic de mana si am sarutato in stil French adica cu limbutzatongue.

| Parmalat a răspuns:

C'mon, just kiss him si gata nu mai fi asa emotionata happy

| Girl_5668 a răspuns:

Chiar azilaughinga fost placut avand in vedere ca el a stiut ce sa faca fiind cu 3 ani mai mare(18). imi faceam multe griji ininte dar totul vine de la sine.

| CatalinaaM a răspuns:

Pai primul sarut adevarat, cu o pers la care tin a fost foarte misto! Eu nu stiam f bine sa sarut(french) dar,, m. a indrumat el''. A fost super. Simti fluturi si furnicaturi in stomac''. Te sfatuiesc sa incerci, ca pana nu incerci nu iti dai seama cum ewinking

| razvanu16 a răspuns:

Asculta, banuiesc ca ai cel mult 14 ani. Deci ite cum faci. Daca vrei sa saruti o persoana nu o bruschezi si nu te joci de-a mama si de-a tata. Pur si simplu vine de la sine, usor, frumos, tandru, fara emotii. Ai incredere in tine si va iesi. Sper ca te-am ajutat cu ceva

| anutzsaa a răspuns:

Bun, daca vrei mai multe detalii i-a id meu si da add, si-ti spun tot[anutzsa_98] sterge mesaju pls dupa ce iei id[-o< te pup:*:X