| lulus9695 a întrebat:

Buna TPU imi povestiti si mie va rog cum a fost la voi prima noapte de dragoste mai ales pentru fete dau funda la cea mai frumoasa poveste.

Răspuns Câştigător
| spekeps44 a răspuns:

Foarte frumoasa intrebarea. Sunt baiat. Aveam 16 ani si eram cu o fata care tocmai implinise 14 ani. Am fost in Afi cotroceni cu ea si am stat cam mult mai ales ca era timpul saptamanii. Eu eram singur in oras si nu imi faceam probleme dar pe ea a certat-o si a batut-o mama ei. Pe la 10 11 seara ma trezesc cu un telefon de la mama ei care tipa la mine ca din cauza mea ea a plecat de acasa. Dupa 1 minut cineva suna la mine la usa si era ea. Am stiut ca o sa ramana la mine toata noaptea cand am vazut-o pe la 10 jumate in fata usii. Am vorbit cu ea si am incercat sa o consolez. Dupa ne-am uitat un sfert de ora la tv si am inceput sa ne sarutam. Am facut make out pe jumate dezbracati timp de jumate de ora si dupa ne-am dezbracat de tot si am facut sex oral. A fost primul nostru orgasm facut de cineva diferit si a fost ceva extraordinar :X. Dupa am dormit dezbracati in pat pana a 2-a zi la 8 dimineata cand trebuia sa merg la scoala.

4 răspunsuri:
| Sindy02Marty a răspuns:

Pai,asta e usor.S-a intanplat chiar ieri, intr-un hotel.eu merg mereu la cluburi, si acolo am vazut un tip dragut, foarte sexy, care imi facea cu ochiul des.Am facut cunostiinta, si apoi m-a luat de mana, si ne-am dus in cel mai apropiat hotel.Acel barbat foarte frumos, a inchiriat o camera la hotel.Nu stiam ce vrea sa faca cu mine.Credeam ca vrea sa ma duca acasa. Apoi, cand am ajuns in camera hotelului, m-a inmpins in pat, m-a dezbracat, si apoi a inceput sa faca cu mine sex.L-am sarutat de vreo 10000 de ori, si mi-a placut.nu pot uita acea noapte fierbite care am simtit-o facand sex cu o persoana foarte sexy.Am bagat limba in gura lui apoi iar a inceput, si iar si iar si iar........pana ce s-a facut dimineata. Povestea mea e foarte frumosa. Funda/

| Elvina a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Tu ai facut-o pe principiul> Primul venit, primul servit. De unde stii ca nu are vreo boala?

| spekeps44 a răspuns:

Nu e deloc frumoasa. Si-a batut joc de tine laughing

| EternalSharingan a răspuns:

A fost super tare ma, am facut timp de 5 ore fara pauza inca mai am febra musculara acolo si am 12 ani.