| anonim_4396 a întrebat:

Salut fetelor, cum a fost prima noapte de dragoste? V-a durut? V-a curs sânge?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Îmi amintesc și acum ziua aia!

Era o dimineața însorită de toamna. Vântul adia ușor, făcând frunzele de pe ramurile copacilor pictate în nuanțe rubinii și aurii sa se clatine și apoi sa vasele în timp ce se alaturau altora pe sol. Păsările ciripeau, chemandu-și puii, rândunelele își luau zborul spre tarile calde. În depărtare se auzeau cocorii, trecând pe deasupra capetelor copiilor zglobii ce se jucau în parc, urmăriți îndeaproape de părinții lor.

Ma plimbam alene le alee așteptându-l pe Laurențiu. Soarele îmi mângâia chipul, împărtășindu-mi din căldura lui. Îmi aud numele. Ma întorc și-l zăresc pe el. Ii zâmbesc, iar el se grăbește sa vina spre mine. Ma îmbrățișează strâns și-mi oferă un sărut dulce. Ma ia de mana și împreună ne plimbam câteva zeci de minute prin parc, vorbind vrute și nevrute.

Timpul trece pe nesimțite și ma trezesc în apartamentul lui. Îmi oferă o cafea fierbinte, urmărind la televizor un nou episod din serialul lui favorit. Ma cuibăresc lângă el și pana ce episodul se termina, ma aduce mai aproape de el și-mi sărută adesea creștetul.

Când acesta se termina, îmi apuca fata și ma saruta cu foc. Mâinile lui ma mângâie lent, provocator. Limba lui se strecoară pe pielea mea, încingându-mă. Înainte sa știu ce se întâmplă, ma trezesc dezbrăcată înaintea lui și fără sa şovăie, ma pătrunde cu forța. Nu simțeam nimic, era ca și cum întreg corpul îmi era amorțit de dragostea lui nepieritoare. Orgasmul ce a urmat îmi zguduie întreaga ființă. A fost cel mai intens orgasm pe care l-am avut în ultimele luni. Nu-l voi uita niciodată!

| noname2021 a răspuns:

A durut foarte rau dar nu a curs sange.Depinde de persoana, la unele le curge sangele, dar la altele nu.Acum la tine s-ar putea sa nu doara asa mult, cum am zis, depinde.

| Zas a răspuns:

Pentru aia cu orgasmul de mai jos, si cand s-a trezit era dimineata =}}