| UnVis a întrebat:

La ce varsta v-ati indrogastit prima data?(dati si cateva detaliii)

15 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Prima oara m-am indragostit de iubitul meu. Aveam aproape 17 ani si mai avusesem doar un singur prieten inainte. Ne iubim enorm si suntem siguri ca viata ne-a rezervat o gramada de lucruri frumoase pe care sa le traim impreuna!

| CocoMexii a răspuns:

La 13 ani, cu toate ca am avut primul " iubit laughing" la varsta de 12 ani si cv, a fost din cauza ca era cel mai bun prieten oh go on, insa la 13 ani m-am indragostit pentru prima oara cu adevarat de un baiat, mi se parea cel mai dragut baiat de pe la mine din cartier, la care tin si acum si cu care am fost de mai multe orihee hee. Prima iubire nu se uita niciodata. day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum la 15 pot sa spun sau la sf de 14 ani dar a fost o iubire oarba pe care no pot uita si azi maine se face un an...si tot nu il pot uita dupa despartiri si reimpacari si iarasi despartiri... restul au fost doar in imaginatia mea dar la tipul asta a fost ceva adevarat simt eu chiar daca e ceva adolescentin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 14 ani.L-am iubit foarte mult, dar nu am fost împreună!

Il iubeam nebunește și cred ca și el ma iubea pe mine...deci am făcut o prostie ca nu i-am spus!sad

| anonima1995 a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 14 ani jumate, nu a fost primul prieten, a fost al doilea, dar a fost primul baiat pentru care am avut sentimente reale. Relatia a durat 9 luni. L-am cunoscut prin intermediul fratelui meu, ei erau prieteni foarte apropiati. Intre noi era diferenta de varsta de 6 ani.

| Anemarrie124 a răspuns:

12 anitongue

| Anemarrie124 a răspuns:

La inceput nu simte`m nimic si dupa 1 luna eram disperatarolling on the floor

| bnutrino18 a răspuns:

La 14 ani m-m indragostit cu adevarat. Nici acum nu l-am uitat pe acel baiat, si am 17 ani..Stii si tu, prima dragoste nu se uita nicin o data!

| gugulina97 a răspuns:

7 ani laughing eram distrusa dupa un vecin de-al meu happy in fine eram doar un copil mic nu stiam ce e dragostea :d :* funda?

| iHate a răspuns:

La 15 ani.
Mare greseala laughing

| lizz23 a răspuns:

La 17 ani si a fost cea mai naspa perioada din viata mea, totul a fost ok pana ce a aparut varamea de care s-a indragostit el cred, in fine au fost niste luni ingrozitoare dar cu ajutorul prietenelor mele am trecut peste si mai important e ca am realizat eu ca ma autodistrugbig grinbig grin Naspa nu mai vreaulaughing

| Maria2199 a răspuns:

La varsta de 11 ani... happy
Si a fost cel mai frumos moment din viata mea love struck
Si inca este love struck
Dar el s-a dus k alta si acum simt ceva pentru altcineva care poate ma va iubi mai mult love struck

| Cherolle18 a răspuns:

La 11 ani si acum am 13 si ma gandesc si acum la el a fost un moment magic

| elenabelaisabela1 a răspuns:

Hmmm... eu de la gradinita... de la 4 ani.

| elenabelaisabela1 a răspuns:

Prima data m-am indragostit la 4 ani jumatate cand eram la gradinita. In fine nu stiam pe atunci ce e dragostea dar...