| aspirina a întrebat:

Cum a fost prima data cand ati facut dragoste. Puteti expica in cuvinte?

Răspuns Câştigător
| ShineMe a răspuns:

Mie unu mi-a placut. A fost foarte frumos.Am avut o fata care avea putina experienta in asta si nu a fost o problema prea mare. Daca sunteti amandoi virgini si sunteti documentati bine si v-a explicat cum trebuie cineva in fata cum a fost la ei veti intelege. A fost foarte placut si relaxant.Succes

7 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

A fost ceva magic. Iubitul meu a avut foarte foarte multa grija de mine si am uitat si de durere, de tot.Conteaza foarte mult atmosfera in care se intampla acest moment magic.Pentru o fata este ceva ce nu se uita niciodata, asa ca trebuie avut grija cu cine, cand si unde se facewinking

| andalu a răspuns:

A fost oarecum neplacut pentru ca nu am facut-o din propria-mi dorinta, a fost un cmpromis pentru a-l multumi pe el.Insa nu numai prima data a fost neplacut. Abia pe la 20 de ani a inceput sa imi placa. poate din cauza ca am schimbat partenerul sau poate din cauza ca am crescut si odata cu cresterea a intervenit si instinctul de reproducere, nu as putea sa spun... cert este ca nu a fost neplacut in sensul de durere ci doar ca imi era indiferent, nici nu imi placea nici nu ma durea... o faceam doar de dragul partenerului

| cipy a răspuns:

A fost placut chiar daca la inceput dureros dar nu te teme de asta sunt sigura ca in viata ta ai avut dureri mai mari. Mai vreau sa zic un lucru ca la mine cind a fost prima data mi s-a parut ca pe el mai tare il doare, pentru ca eu am fost prima fata care eram virgina cu el, asa ca nu e o chestie ushoara sa dezvirginezi o fata chiar daca ai mai avut altele inainte / asta la baieti ma refer/. Toate astea sunt nimicuri in comparatie cu mersul vietii tale de mai departe nu uita ca de asta depinde toata viata ta. Nu te-as sfatui sa te grabestisi inca una daca el iti zice s-o faci ca daca nu te paraseste inseamna ca nu te iubeste si merita sa mai meditezi.
pa pa si ai grija la primul contact ca au fost fete care si la primul contact au ramas insarcinate protejeazate, chiar daca el nu prea vrea!

| sweety_9492 a răspuns:

Neplacut!

| chivas21 a răspuns:

laughing Eu nu stiu ce sa zic! Eu prima data am facut sex nu dragoste! Nici nu mai tin minte cum arata tipa, dar cum m-am simtit, nici atat! A fost o partida de sex simpla laughing ca`n viata!

| datesraluca a răspuns:

Primele contacte au fost dureroase... apoi a trecut durerea si nu simteam nimic, dupa vreo 3 luni am inceput sa simt placerea aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Medicament