| Remusel a întrebat:

Cum v-ati simtit prima data cand ati facut sex >baieti/fete?::

13 răspunsuri:
| CityOfSatan a răspuns:

Pai,eu sincera sa fiu, m-am simtit iubita, nu m-a durut mai deloc, a fost o experienta placuta! Tu?

| Remusel explică (pentru CityOfSatan):

Eu!smug stau cu o persoana! si ne vedem numai vara!, si cand a venit aici! nu o insel deloc nu sunt genu, si a fost de acord sa facem dragoste.smug era virgina!happy mam simtit minunat!

| CityOfSatan a răspuns (pentru Remusel):

E de laudat faptul ca inca exista baieti care cu adevarat isi respecta iubitele! Ma bucur pentru ea, inseamna ca e o persoana norocoasa daca pe bune nu o inseli! Si na' ma bucur ca ti-a placutlaughing!

| Remusel explică (pentru CityOfSatan):

E logic astahappy era pentru prima data la ea la mineoh go onlaughingdar mam facut cuminte cand dorm happywinking

| Anonimusxxxxx a răspuns:

Foarte foarte foarte bine:X!

| Remusel explică (pentru Anonimusxxxxx):

Te cred si eulaughinglove struck

| Anonimusxxxxx a răspuns (pentru Remusel):

Ma rog..era un baiat pe care nici nu il cunosteam... dar m-a apucat de buci laughing si a inceputlaughing

| Remusel explică (pentru Anonimusxxxxx):

Si ai facutoo cu elhappy?laughing?

| bvzmsam a răspuns:

Sunt baiat si am facut sex pentru prima data cu un baiat, cu care inca sunt impreuna. M-am simtit linistit, usurat ca am scapat de presiunea din capul meu de a face sex.

| Remusel explică:

Ahaha ce tare.da tu te *** cu tot care te vad pe stradalaughing

| IoanameYoYo a răspuns:

Eu la inceput m-a durut si tot il impingeam sau il strangeam ca sa o bage usor sau sa se opreasca. Apoi am inceput sa simt placere si cand am avut orgasm am inceput sa tremur.

| iubitzicaa a răspuns:

Inca nu am facut.dar presupun ca binebig grin

| Remusel explică (pentru iubitzicaa):

Da da! sigur n-ai facutlaughing