| sunshine19680925 a întrebat:

Cum a fost prima voastra experienta sexuala? Va aduceti aminte cu placere de ea sau nu? Mai sunteti impreuna cu respectivul/respectiva? [Daca cineva vrea sa afle ceva si din experienta mea, astept intrebari] happy

7 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Minunata -laughing.Ma gandeam daca o dau in bara -si nu stiu da trag la poarta calumea laughing

| grab a răspuns:

A fost ceva socant.
nu stiam cum e vaginul. am aflat, m-am bucurat si am mai aflat de 5 ori pana a doua zi!

bafta!

| sunshine19680925 explică (pentru grab):

Haha. Foarte tare! laughing

| fratelen a răspuns:

Sincer, nu mai stiu, eram beat. dar stiu ca am facut-o prima data intr-o tabara, cu fiica fostei mele profesoare de religie... ciudat, nu? laughing

| sunshine19680925 explică (pentru fratelen):

Ciudatel. Oricum, interesanta experienta! smug

| fratelen a răspuns (pentru sunshine19680925):

Dupa posibilitati laughing

| Dicsaa a răspuns:

Eu ce sa-ti spun daca chiar il ubesti si crezi ca el e alesul inimii tale ii poti face cateva placeri. Eu una am facut asta cand il iubeam cel mai mult si sunt mandra de asta chiar si daca ne mai certam eu stiu ca el ma iubeste cu adev, ca sa-mi demonstreze si-a facut un tatuaj cu numele meuu