| Nooooooonameee a întrebat:

Cum a fost primul contact sexual? Explicati-mi totul! Cea mai frumoasa "poveste" are funda! Dar sa nu inventati!

Răspuns Câştigător
| keybyeTeQuila a răspuns:

Buna! Pai a fost la 15 ani. Nu mi-a placut la inceput pentru ca m-a durut un pic, am sangerat si imi era frica. Insa dupa aceea s-a transformat in placere, a fost superb. Suntem impreuna de 1 an! Si vrem sa fim muuuuulta vreme de acum in colo! El s-a ocupat de tot, petale de trandafir, muzica in surdina, sampanie! A fost bland si dragastos, ma intreba din cand in cand daca imi place, daca ma doare! La sfarsit mi-a zis ca i-a placut si lui foarte mult. A fost frumos! Fundita?