| keybyeTeQuila a întrebat:

Cum a fost primul contact sexual? Explicati-mi totul! Cea mai frumoasa "poveste" are funda!

17 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Cea mai frumoasa poveste ce e asa fascinant : intra, iese, tipete, palmute laughing si dupa pentru cei mai tampi (scuzati expresia) neprotejati se pregatesc de botez, ceilalti dorm linistiti. laughing

| Wihox a răspuns:

A fost inexplicabil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce este asa mare lucru? Cauta intrebari pe TPU si vei vedea multe povesti.winking
Sexul inainte de casatorie=pacat, nu uita.

| hotshotb a răspuns (pentru anonim_4396):

Serios? si daca un popa iti zice sa sari in cap ca ajungi in rai tu te arunci?

| Andrassian a răspuns (pentru hotshotb):

Bine ai zis-o! BRAVO (Eu l-as arunca pe popa prima data sa vad daca ajunge in Rai) laughing

| Alexutza25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sexul nu este păcat, nu uitawinking

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

E păcat să faci sex doar DUPĂ căsătorie, pierzi multe.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hotshotb):

Hai ca aberezi.Citeste Biblia si mai vorbim.Decat s traiesc in pacat...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Nu e adevarat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Alexutza25):

N-am uitat.Dar inainte de casatorie este.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poți să vorbești dacă nu ai făcut-o înainte de căsătorie, pentru că n-ai habar ce ai pierdut. Deci taci și înghite, dacă n-ai habar și singurea ta susținere e o carte de 2000 de ani e și păcat să zici tâmpenii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Vad ca avem pareri diferite.Eu am fost crescut in spirit religios si cult, pe cand tu nu.
Fiecare traieste cum vrea.
Retine:nu tac, nu inghit.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă preferi să vorbești despre ceva ce n-ai încercat și ești sigur că este rău datorită unei cărți de 2000 de ani este indicat totuși să taci.Acum ești liber să îți spui părerea, dar asumă-ți imaginea formată pe baza prostiilor care le zici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Eu chiar cred in Dumnezeu(sunt catolic).Nu ma intereseaza ce cred altii despre mine si nu cred ca spun prostii.Eu nu traiesc in pacat.

| FucktheSystem a răspuns (pentru anonim_4396):

Din partea mea ar trebui să îți bagi credința în dos și să o păstrezi acolo, nu-i pasă nimănui ce faci tu și ce consideri tu păcat, întrebarea era cu totul alta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ok.happy

| AndraDaPretty a răspuns:

Imi e putin jena sa iti spun. Dai add la andrea.adamepretty