| AndraAlee a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Si cati ani aveati?

9 răspunsuri:
| ALeXsSaY a răspuns:

La mine a fost suuuper day dreaming aveam 14 ani big grin acum mie mi-a placut pentru ca imi palcea f mult acea fata si cand saruti pe cineva iubit e frumos. dar a fost si plin de tensiune, emotie.dar a iesit f bine happy

| deea89 a răspuns:

Aveam 14-15 ani.A fost ca la primul sarut...foarte frumos, normal love struck

| AnemonaP a răspuns:

13 ani, cand s-a repezit spre mine l-am muscat de buza si a strigau auu laughing dar dupa ne-am mai sarutat si a fost dulce

| razvanel_5766 a răspuns:

La 12 ani, si nu mi-a placut pentru. ca eu cu fata aia ne-am cuplat de ochii lumiisad

| swettylove a răspuns:

Eu o sa'mi regret toata viata primul sarut...il tin minte dar nu mi-a placut laughing
Aveam 13 ani. cu un tip de care mi-a placut dar cand am reusit sa fiu cu el nu mi-a mai placut si evident daca nu iubesti persoana cu care te saruti nu are cum sa fie placut.bleeah

| alina_1226 a răspuns:

La 14 ani jumate cu primul meu prieten.imi era frica sa nu`si dea seama laughing dar nu si-a dat #:-s a fost...destul de frumos.parca pluteam laughing mai ales ca il placeam muuuuult blushing

| Claudia_4756 a răspuns:

La mine a fost uraatI don't want to see am avut 12 ani si era adevar si provocare si a trebuit sa ma sarut cu unu de care imi placea da fff putin :-& in fine nu mi-a placut deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost al adv /prov cu baiatul pe care il plac si acum [acum un an s-a intamplat ].Nu a fost cine stie ce, doar un pupic pe gura dar pentru mine a fost :WOOW [ nu o sa uit niciodata ]
Insa, primul french l-am avut chiar ieri tot cu acel baiat happy [13 ani si ceva, iar el al fel ]Nu mai imi aminteam ce i-am zis, cum de s-a intamplat sau ec amncarem in seara aceea. Parca eram hipnotizata, hm.cine stie?laughing

| K1dU_2461 a răspuns:

Primul sarut nu se uita aveam 13 ani