| ady2005 a întrebat:

Heii cum a fost la voi primul sarut happy?
Eu inca nu l-am avut.
Povestiti-mi ))
Funda

Răspuns Câştigător
| anonyymuusss a răspuns:

Eram puțin băuți amândoi. Eu eram sigura ca vreau sa ma sărut cu tipul. Eram așezati, el avea mâna pe coapsa mea, iar eu am început sa ii mângâi bicepsul. La un moment dat cred ca m-am uitat lung la el și el m-a întrebat: " la ce te gândești"
Răspunsul meu a fost cel care a declanșat Sărutul. Eu am zis: "la ce te gândești și tu!" Iar apoi a venit mai aproape, a închis ochii si si-a lipit ferm buzele de ale mele. In momentul ăla nu conștientizam ce se întâmplă, când am realizat ca ma sărut, am închis ochii pentru ca ii vedem mult prea aproape nasul și ochelarii. M-am lăsat purtată de el, am întredeschis gura, iar limba lui a intrat in gura mea. Senzația mai mult carnala, s-a concretizat pe parcursul a câtorva secunde lungi. După care mi-am pus capul pe umărul lui, iar el m-a ținut in brațe.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unic))

| Raniaa a răspuns:

Magic happy

| nhhv a răspuns:

A fost cu o fată. laughing

| Madalinn27 a răspuns:

I-am bagat lui aia limba in gat pret de 5 min si dupa m-am sters la gura de bale, asa a fost,, profund

| ady2005 explică (pentru Madalinn27):

Mda foarte romantic si foarte frumos raspunsul tau.

| gshdyxdjs a răspuns (pentru Madalinn27):

Lui aia?
"lui" e masculin "aia" e feminin. Deci dragul meu te-ai sărutat cu o fata sau un baiat. Că-s confuz.

| Andrei_Rosca_1998 a răspuns (pentru Madalinn27):

Tu nu te prea pupi cu romana boss, nu cu fetele laughing

| Madalinn27 a răspuns (pentru gshdyxdjs):

Era bisexual, ma jucam cu penisul ei in timp ce ii lingeam țața stanga

| Madalinn27 a răspuns (pentru Andrei_Rosca_1998):

Se pupa romana cu mine boss rolling on the floor

| gshdyxdjs a răspuns (pentru Madalinn27):

Bisexual inseamna cand esti atras de ambele sexe nu cand ai ambele sexe. doamne citeste si tu sau intreaba pe cineva.

| ady2005 explică (pentru Madalinn27):

Esti prost? Cum poti da asa raspuns? Iakk