| ramona_9439 a întrebat:

Cum a fost primul sarut? Cum l-ati dat sau l-ati primit? Ce imprejurimi? Povestiti-mi tot.

Răspuns Câştigător
| Otilikaa a răspuns:

Imi placea de baiatul cela de mult timp si el m-a invitat la film.La inceput el ma cuprindea, iar eu nu doream sa ma sarute si vb mult mult si el dintr-o data m-a sarutat.

5 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

A fost o mare deceptie. Poate am avut asteptari cam prea mari.

| Balboa a răspuns:

Mai eu inca nu am avut primul sarut! Dar mi-ar placea sa il primesc diseara, ca ies cu baiatul pe care il plac. happy

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Pai... a fost un sarut de prim ajutor rolling on the floor

m-am dus la ora de chimie a altor copii si acolo de la mirosul ala de 2 bani am lesinat ei bine mi-a dat cineva palme dar nu mi-am revenit asa ca un copil de acolo (pe care-l si iubeam ) a facut respiratie gura la gura... Misto momentu' pentru mine dar pentru dusmana mea (care il placea si ea) cam naspa

e asta e toul s-a terminat cu bine
pentru el si mine...hee hee acu' suntem impreuna de cam 5 luni de cand s-a intamplat evenimentu'...

| Kassandra_9578 a răspuns:

Dc ti-as povesti laughing

| madalinaioana2008 a răspuns:

Ee.l-am primit.nici nu stiam ce e aialaughing eu tot vorbeam si dintr-o data m-am trezit ca ma sarutalaughing na.la icneput nu mi-a placut.dar stii cum e si vorba aia, foamea vine mancandtongue