| MuSyC a întrebat:

Cum a fost primul tau sarut? FUNDA cel mai frumos raspuns ♥

Răspuns Câştigător
| Andreiutzzaaa a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 13 ani.Initial,era un joc banal.M-am nimerit cu un baiat foarte dorit de fetele din clasa, dar eu nu eram deloc interesata de el. Vroiam sa par o fata rea care a mai avut parte de saruturi dar eram atat de speriata, m-am lasat purtata de val si l-am lasat pe el sa faca totul.A fost minunat, in vazul colegilor, dar nu m-a deranjat. Dupa scoala, mi-a cerut sa iesim si 2 ani am fost cu el.A fost prima mea relatie serioasa si chiar cu acel baiat am facut prima oara dragoste.

12 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

A fost ud și duhnea a usturoi și vodkă. Cred...

| melena a răspuns (pentru Kazimir):

Serios? surprise

| melena a răspuns (pentru Kazimir):

Am facut prostia de a avea primul sarut cu un baiat de care nu chiar eram indragostita ...il cunosteam de ceva timp si era doar o mica, foarte mica atractie intre noi. M-a sarutat scurt si in mintea mea ziceam,, doar ataat? atat e magicul?'' apoi ne-am sarutat inca o data (ceva de genu french) si am inceput sa simt unele chestii.

| Purec a răspuns:

Pentru mine a fost nasol tare, pentru ca nu imi placea fata respectiva. Plus ca m-a luat si prin surprindere.Mi-a zis ca i-a intrat ceva in ochi si sa o ajut. Si-a batut joc de mine, iar cand m-am apropiat de ea sa ma uit in ochiul ei mi-a bagat limba in gura de ziceai ca e nebuna sad

| gina09 a răspuns:

Primul sarut, hm.a fost un moment minunat cu care nu ne vom mai intalni nicioadatasad

| BluezZzz a răspuns:

Aseaza-te ca e mult....Era seara spre dimineata ora 5 am mers cu prietena intr-o padure si mi-a zis,, TE IUBESC''. Eram cel mai fericit si i-am zis si eu, iar ea se apropie(prea tare) si ala era un semn soarele abia rasarise si ne-am sarutat. Avem doar 12 ani si nimeni nu stia de acel moment si dupa asta nimic nu mia stricat fericirea.

| BLeur a răspuns:

Ceva magic, ceva ce nu am crezut ca o să simt vrodată. Ceva ce nu simţi numai când iubeşti acea persoană, când simţi că şi ea te iubeşte numai contează nimic, ţi se goleşte mintea şi te simţi în al 9-lea cer day dreaming.

| sowhatt a răspuns:

Inca nu s-a intamplat...happy

| alexxxu a răspuns:

Nu a fostlaughing)

| ℓαυrıtα a răspuns:

Inca nu, mai am mult timp am abia 10 ani.

| OchiCaprui112 a răspuns:

Al meu a fost cam ciudat laughing
Eram in clasa a 2-a parca big grin in fiecare zi un vecin (el era clasa a 4-a) ma conducea pana acasa si statea la mine sa ne jucam :X il simpatizam dar nimic mai mult. Intr'o zi in timp ce ma conducea acasa s-a pus in fata mea si mi-a spus ca nu ma lasa sa plec pana nu il sarut I don't want to see el l-am pupat pe obraz si l-am rugat sa continuam drumul dar nu a vrut deoarece el dorea sarut nu pupic laughing eu am ramas inlemnita laughing la in moment dat fara sa imi dau seama s-a apropiat de mine si m-a sarutat. happy M'am cam indragostit dar nah laughing la varsta aia oh go on

| MuSyC explică:

As fi dat la multi dintre voi funda, dar din pacare numai unul o poate avea happy