| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut?batting eyelashes Eu nu l-am avut niciodata si cred ca niciodata n-o sa il am. laughing
Vreau sa-mi ziceti mai detaliat,adica unde erati, ce varsta ati avut atunci etc.

5 răspunsuri:
| Sonniiaa a răspuns:

Primul meu sarut ..Nici nu mai tin minte cum a fost.

| sebysebyca a răspuns:

Ba fugi de-aici! tu esti spion pakistanez!

| onlyagirl a răspuns:

Cum poti sa spui ca nu o sa il ai niciodata? helllooo..toate se intampla mai devreme sau mai tarziuwinking..pai..primul meu sarut a fost... dupa multe cautari pe net, asa cum fac copiii curiosi..la 13 ani, m-am lasat putin dusa de val, si nu am avut nicio problema.a fost dragutel.acum 4 ani.hee heesi a fost important pentru mine, daca tin minte si data.26 octombrie 2008.veneam de la ziua unui verisor,l-am chemat,imi placea maxim de el,practic nu eram impreuna,dar vorbeam mai mereu,si a incercat o data, de doua ori, mi-a fost rusine putin, dar dupa mi-a trecut orice urma de jena, nu era intemeiata.era noaptea, pe la 11...in sfarsit.toate lucrurile care ni se intampla fac parte din viata noastra, iar stangaciile si lucrurile care nu reusesc din prima sunt cele mai frumoase, zic eu.nu trebuie sa fi ceva gen:''primul venit, primul servit.''asa ca..ai rabdare. se va intampla si la tine.

| Dudu008 a răspuns:

Aveam 10 anii, aram in tabara sima cuplasem chiar cu cantaretul dar mie mi-era frica sa l sarut dar el m a linistitsi atunci ne am sarutat si a fost minunat nu l voi uita niciodata

| JoIIyJoker a răspuns:

Ba,sa nu faci asta niciodata! sau daca insisti incearca prima data cu o gura de canal laughing