| mihamika99 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sarut? (nu spuneti chesti de genu :marfa, tare, super...) Ca o povestioara
cea mai frumoasa poveste primeste fundita :*

9 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Eu aveam 12 ani iar el 15, ne intalneam in fiecare zi(insa niciodata singuri) vorbeam des, asta pana cand el m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si dupa ce i-am spus ca vreau, ne-am sarutat. Pe moment mi s-a parut scarbos dupa care a inceput sa-mi placa. happy

| Azµre a răspuns:

Frumos!

| Oana92 a răspuns:

Eu am aveam aproape 14 ani, el ...mai multibig grin. Era seara, la inceputul lui mai, ne-am intalnit intr-un parc si la plecare m-a tras mai aproape de el langa un copac si m-a sarutat. A fost totul atat de firesc de parca faceam asta de o viata. Si a fost cel mai frumos sarut din viata mea, niciunul de atunci nu a reusit sa il egaleze. A fost singurul moment din viata cand am simtit ca plutesc, ca visez dar ca totul e atat de real. Daca inchid ochii pot sa retraiesc momentul in detaliu chiar daca au trecut mai bine de 7 ani de atunci. A fost perfect!

| DarkBlood32 a răspuns:

Şi are ceva dacă n-am avut un prim sărut? confused

| mihamika99 explică (pentru DarkBlood32):

Nici eu n-am avut un prim sarut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marfa si Super laughing

| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna! Povestea mea nu e una chiar frumoasa. Primul meu sarut nu a fost asa cum ma asteptam, adica frumos, placut. a fost. ciudat... o sa-ti povestesc asa, mai pe scurt.
Eram cu un baiat, de 17 ani [ eu avand 13 ], care, era primul meu iubit. eu nu eram experimentata, l-am lasat pe el sa faca ce trebuiee.
Partea proasta este ca, eu nu prea il iubeam, adica tineam, dar nu-l iubeam. si pentru mine a fost ceva neplacut. scarbos chiar sad De atunci nu am mai avut un prieten cam vre`un an sad. oricum ..incerc sa uit, dar nu prea pot. de fapt e imposibil. e ceva memorabil mai ales pentru o fata, de obicei acest lucru este frumos, in cazul meu nu. asta este, fiecare cu norocul sau. Nu este o poveste cine stie cee. dar pentru mine face parte din ' greselile vietii ", si eu invat din greselii. Cam atat! Te pup :*

| OchiiDinUmbra a răspuns:

Eram impreuna cu colegii de clasa si jucam adevar si provocare si a trebuit sa o sarut pe o colegahappy (clasa 6-a)..nu prea faina povestea stiu

| camus999 a răspuns:

Aveam 12 ani atunci, si eram cu o fata acasa, o prietena destul de buna...
stateam si povesteam iar e m-a intrebat daca nu voiam sa ne sarutam...
am ramas socat, in primul rand ca era doar prietena O.o si nu simteam nimic pentru ea... la inceput imi era frica, nu stiam ce sa fac dar m-am gandit ca nu mi-ar stric aceea experienta... si asa am avut primul meu sarut happy
regret totusi ca primul meu sarut l-am avut cu o persoana pentru care nu simteam nimic.