| Antikrist a întrebat:

Cum a fost si ce reprezinta pentru voi primul vostru sarut?

Răspuns Câştigător
| Boocky a răspuns:

Primul sarut- amintire placuta! ceva spontan, fara ceremonii, stangaci, jucaush, copilaresc. pentru mine a fost un nou capitol in viata. imi amintesc cu placere de acel sarut, imi trezeste in suflet o scanteie de bucurie si nostalgie

4 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

A fost ciudat si prea umed.Nu reprezinta decat o experienta si atat.

| lolly a răspuns:

Primul sarut- o ratare pentru mine nu s-a dovedit a fi baiatul potrivit pana la urma happydar cu fluturi in stomac stii incepatortongue

| Mary_9238 a răspuns:

Primul sarut m-a facut sa ma simt in al 9-lea cer...Simteam cum imi sare inima din piept, batandu-mi din ce in ce mai tare, arzandhappy
Dar dupa ce am fost parasit pentru alta inima mea chiar s-a ars...

| Mary_9238 a răspuns:

Pardon parasita*