| anonim_4396 a întrebat:

Cum a-ti intalnit persoana iubita(la scoala, cunostinta a prietenilor, intamplare)?

Răspuns Câştigător
| frumusika_2407 a răspuns:

La acoala...imi amintesc cu drag aceasta clipa, pe care nu o voi uita niciodatalove strucklove struck

7 răspunsuri:
| pink10 a răspuns:

Era iubitul unei prietene laughing Deci "cunostinta a prietenilor " smug

| ELLSSA a răspuns:

Cunoscandu-l din vedere(prin liceu), ne-am intalnit intamplator in afara acestuia:X

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Stătea cu mine in cartier
s-a mutatsad

| SecretLover10 a răspuns:

La scoala, la inceput nu neam inteles dar apoi...love struck

| dydyyyy a răspuns:

Chiar prietenul cu care eram atunci si de care vroiam sa scap cat mai repede mi l-a prezentat...iar acum avem 3 ani de cand suntem impreuna:X:X:X:X

| RoXxyy a răspuns:

Eu l-am intalnit la scoala.apoii.am dansat cu el la un ballove struck
Si am ajuns sa fim impreuna datorita unei prietenehappy

| yonela_4532 a răspuns:

Intamplare