| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum v-ati intalnit persoana iubita? ati facut eforturi pentru al/o cuceri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu întotdeauna am avut răbdare, am aşteptat...sti cum se spune nu cauta drgostea adevărată te va găsi ea pe tine!
Mereu am dat peste el din greşeală. Am avut 2 relaţii plus ce-a din prezent. În prima relaţie, el era cu un am mai mare decât mine şi era coleg de şcoală. ( a durat un an )
În a doua relaţie... a fost ciudat cum l-am întâlnit, eram supărată pe un amic şi l-am stresat cu apelurile două zile pentru a-mi da o explicaţie. La un moment dat a răspuns cineva; nu-l cunoşteam, a vorbit frumos şi mi-a explicat politicos că respectivul amic nu vrea să vorbescă cu mine şi i-am cerut numarul celui care mi-a răspuns, iar de aici am continuat să vorbim. ( a durat opt luni)
Iar relaţia din prezent este perfectă. happy ( cred va dura cel mai mult, deoarece există respect reciproc, iubire din partea ambilor parteneri, eu si el, există sinceritate, încredere şi ne copletam perfect unul pe celălalt.)
O seră faină în continuare! happy

8 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Pai persoana iubita am cunoscut-o dintr-o intamplare, o intamplare neasteptata. consider ca daca nu ai face eforturi sa fii cu persoana iubita nu ai sti la fel de mult sa te bucuri pentru compania ei si mai ales pentru prezenta ei in viata ta. as lupta fara sa stau pe ganduri fiindca este in joc si fericirea mea iar pentru aia as face orice imi sta in putiinta.

| Cjay a răspuns:

Daaa ce sa zic...eu unul am facut o gramada de eforturi dar degabaoh go on pe ea o atrag tot aia care o urasc si nu o suporta deloc deci asta este adevarul cel putin 40% sau mai mult. din fete fac asta nu stiu dc? si in plus majoritatea fetelor sau cu baieti mai mari ca ele habar nu am de ce dar in fine.

| Cretaker a răspuns:

Persoana iubita?
eforturi?

phah!

| iulya_6725 a răspuns:

Nu mai mult a facut el eforturitongue

| babydoll_5650 a răspuns:

Ma intilnesc cu o persoana mai timida ca mine.Atunci cind am facut prima data cunostinta nu era prea greu sa-l atrag, insa la inceput mi s-a parut ca e o joaca, peste citeva zile am inceput sa simt ceva. Pot sa spun ca nu prea m-am fortat

| justsmile_1748 a răspuns:

Sta cu un etaj mai jos de mine laughing si intr-o zi 'spuf' mi-a zis ca ma place devil nu e nici un efort in cazul asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mess... dintr-o prostie happy nici un efort totu a fost de la sine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica noi am mai vorbit pe mess, dar eu nu imi mai amintesc nimic. si culmea. vara asta straight face.
Si acum o saptamana am inceput sa vorbim iar, si de doua zile suntem impreuna love struck.
Eu nu am facut nimic mai mult decat sa fiu "eu", si el a inceput sa dea semne ca ma place imi zicea ca ma iubeste [ rar ce e drept ] si eu ii mai raspundeam dar na eu am oficializat relatia zicand " gata, suntem impreuna! ".happy
Si pana acum totul e superb si doar lapte si miere.

xoxo, didi