| Victoria18 a întrebat:

Care e cea mai frumoasă întâmplare alături de persoana iubită? Cu detalii.❤

37 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand mi-a spus ca are hiv dupa ce am lasat o gravida

| Freya1 a răspuns:

Au fost multe iti spun asa din mare cateva.
Primul sarut de exemplu.El mi-a spus inainte sa ne vedem ca s-ar simti rusinat (fiind atunci mai timid) daca ar veni sa ma sarute si eu l-as respinge.Cand m-am intalnit cu el si am stat si am vorbit am fost un pic mai respingatoare si rece din cauza emotiilor si dupa niste dicutii a vrut sa ma sarute dar eu nu am fost pe faza si m-am intors.Am avut nevoie de o secunda sa imi dau seama ce a vrut sa faca si stiindul mai sensibil, ca sa nu se supere pentru ca si eu il placeam m-am intors brusc si l-am sarutat de a ramas masca.
Altele ar fi cand mergeam la el, venea pe timp scurt la mine in oras si sa nimerit sa fie iarna.Si mergeam de la mine 3 km si ceva pana la el si pe drum ma opream sa iau cafea, placinta, sandwich-uri si niciodata nu il trezeam ca vin si se supara ca nu l-am lasat sa vina inaintea mea, iar cand ajungeam ma punea langa calorifer si ma schimba el si imi incalzea picioarele cu mainile si sufla aier cald apoi ma infofolea in paturi.
Alta cand mi-am rupt picioru si nu putea sa vina la mine acasa ca mama nu il suporta, a umblat de dimineata pana dupa masa cand pleca mama la munca tot orasul (el venind de la 100 si ceva de km) prin ploaie sa imi cumpere ciocolata, cipsuri, plusuri si alte nebuni sa mi le aduca si nu a putut sta mai mult de 40 de minute ca trebuia sa vina tata si a stat in gara cateva ore pana sa mearga iar acasa 100 si ceva de km.
Alta a fost cand am avut eu probleme urate financiare si si-a vandut masina pentru a ma ajuta si a ne descurca.
Altele sunt atunci cand stau si gatesc cateva ore si ii aduc mancare la pat cu tavita, asta se intampla de fiecare data si mereu mi-o complimenteaza, sau cand ma ajuta sa imi fac baie si imi usuca paru.Cand am adormit dupa un drum lung prin frig si mi-a dat sosetele pe picioare, mi-a pus perna sub cap si in somn l-am prims de mana si ca sa nu ma trezeasca a stat asa minute in sir cu mine de mana lui.
Cand au venit mascatii la noi in cartier si au facut zarva, a inchis gemurile si dupa a coborat jos sa vada ce se intampla si a zis catre aia ca nu pot mai pe liniste ca ii doarme iubita laughing...
Sunt foarte multe momente frumoase si lacrimi varsate de dor, de distanta sau de fericire dar ma bucur ca il am.

| RainmakerX a răspuns (pentru Freya1):

De curiozitate, parintii tai il apreciaza acum?

| Freya1 a răspuns (pentru RainmakerX):

Neee.Nici nu il cunosc atata de bine decat din povesti spuse de altii pentru ca mi-a zis fara sa il cunoasca ca nu am ce sa il aduc acasa asa ca habar nu au de ce si cum facem unul pentru altul.
Poate daca ar stii ar vedea altfel lucurile, dar uneori simt ca e inutil sa le spun.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Dar e viitorul tau sot, deci de ce sa nu il accepte

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca asa sunt parintii mei. Daca ar fi dupa ei ar trebui sa mor singura la ei acasa, sau sa imi iau unu cu vila si piscina.
Eu stiu ca sunt ingrijorati pentru mine ca nah eu sunt mai bonavicioasa de felul meu, mai sensibila mai ales cu oasele si nu o sa pot munci niciodata pe cat mi-as dori sa pot sa imi iau casa si masa si etc, dar totusi cred ca ar putea aprecia ca munceste pentru asta si vrea sa facem ceva chiar daca asta inseamna sa munceasca el aproape dublu.Cred ca asta inseamna iubire de fapt, nu sa stai cu fundu in toate de-a gata.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Dar ai gasit de lucru?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Am gasit dar part time pe bani putini.
De ce? Pentru ca am avut probelme cu stomacu acum 2 saptamani am ajuns la urgente, de acolo am dezvoltat atacuri de panica si colac peste pupaza dupa ce ca eu is sensibila cu genunchii ca am avut doua luxatii m-am harnicit intr-o zis sa imi treaca timpul si m-am calarit pe un scaun si sprijinit de o masa sa sterg ceva undeva mai sus a alunecat scaunu pe greise si cand am pus picioru jos l-am fortat un pic si acum ma mai doar cand ma las pe el si e un minus pentru mine imens.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Dar esti coasigurata dupa el nu? du-te la toti doctori vezi de tine, nu e ok asa

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt ca nu suntem casatoriti.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

De ce nu? nu vad unde ar fi problema, serios chiar te poate ajuta, poti lua o pensie de handicap

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nici chiar asa ca nu sunt atat de grav...
Doar ca nu pot sa fac o munca solicitanta fizic.Deocamdata nu prea am posibilitatea dar cand o sa reusesc o sa fac probabil ceva cursuri de calificare in ceva ce o sa pot si o sa ma descurc altfel.
Spre exemplu sa fac cursuri de masaj, ma angajez undeva la un salon o perioada sa imi fac clienti (ca nu faci masaj continu, ai pauze destul de lungi) si pe urma imi inchiriez intr-un salon o incapere a mea si etc.Un exemplu, doar ca asta in timp dupa ce imi mai adun cativa bani asa putin cate putin, dupa ce imi faca anlize si tot ce trebuie...

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Pai dar sa stai in picioare nu e chiar ok, vezi unde sa stai jos

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Am dat un exemplu.

| SilentRain a răspuns:

Cand il ingropam de viu si el tipa dupa ajutor.....era atat de dragut blushing

| alina2k18 a răspuns:

Cand mi-a dat servetel sa ma sterg la gura [ de sperma... ]winking
laughing

| SkandallKamataru a răspuns (pentru alina2k18):

Ce proasta esti laughing))))))))) Mor... pai fa prostituato asta e ceva de lauda? Tu esti c**va site-ului TPU.

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Ce romantic, wow ce dezvaluri hot avem pe TPU

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

E distrusa rau alina aia laughing

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Nu vad nimic rau in asta, de parca ipocriti de barbati nu ar vrea sex oral

| raMLesS a răspuns (pentru RAY):

"Nu vad nimic rau in asta".
E scarboasa, cum ar fi sa zica unu "Am linso pe una dupa ce a fost la wc si era umeda si eu ii luam pe limba balele alea de le lasam in ea si le sugeam si aia mirosea si avea par si la sfarsit mi-a dat un servetel sa ma sterg".
Ma face sa borasc distrusa aia.

| RAY a răspuns (pentru raMLesS):

Exagerezi man

| Elide a răspuns (pentru RAY):

Nu exagerează nimeni, mai există și oameni cu capul pe umeriwinking

| RAY a răspuns (pentru Elide):

De ce sexul oral nu este ok sfanta mihaela?

| leiidinbanie7 a răspuns (pentru RAY):

"De ce sexul oral nu este ok?
Nu asta era ideea, ci imaginile naturaliste pe care alina ni le insereaza in minte. Nu trebuie sa descrii aici, detaliat, de ce te-ai mai sters la gura in ultima perioada.

| RAY a răspuns (pentru leiidinbanie7):

Daca fata asta crede ca e romantic

| alina2k18 a răspuns (pentru leiidinbanie7):

Era de mult laughing nu am mai vazut lupa de peste 1 an laughing
Pot si mai detaliatwinking daca vreiwinking

| suntserios a răspuns (pentru alina2k18):

Loool

| xadsada a răspuns (pentru alina2k18):

Baiat bun si-a dat drumul in gura in loc de gat

| xadsada a răspuns (pentru alina2k18):

Nu ma supar sa zici cat de detaliat poti, sunt mai rezistent ca sensibilii astia de aici sad

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns (pentru alina2k18):

Fanii vor detalii alina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu. Nu etichetez ca fiind urât/frumos. Era la fel si cu sau fara persoana iubita happy.

| Elide a răspuns:

Deci,cum poti deduce din răspunsuri cat de superficiali si fara creier pot fi unii oameni, mai ales că astea sunt fanteziile lor de virgini/e încuiat! Iertați.ma,dar trebuie sa le zică cineva si pe.acestea

| RAY a răspuns (pentru Elide):

Asa arunca tot veninul nu il inghiti ca te intoxici cu el

Răspuns utilizator avertizat
| teiubescteiubescteiubescteiubescteiubesc a răspuns:

Cand m-a cerut de sotie. Intr-o zi mi-a spus ca seara vrea sa mergem sa luam masa in oras. Am acceptat. Cand am ajuns acolo era fratele meu si prietenii nostri comuni. Dupa vreo 2 ore, de ras copios, a venit ospatarul cu un buchet de 100 de trandafiri. El s-a ridicat si s-a pus in genunchi, mi-a pus marea intrebare. Eu am zis da.
M'am chinuit sa plang, dar nu am pututlaughing))))

| MarcelGigelCanal a răspuns:

Cati bani are Jony Pedala in Pay Pal