| Pyskiss a întrebat:

Cum adicabig grinaca doi fosti iubiti pot ramane prieteni, ori nu s`au iubit niciodata ori inca se iubesc. Cel mai detaliat rasp funda!

Răspuns Câştigător
| BeAmazing a răspuns:

Inca se iubesc. dar le este greu sa recunoasca si probabil ca sunt anumite motive pentru care nu se impaca! Uite o mica poveste: >Iubirea catre Prietenie: Daca eu exist tu ce rost mai ai? Prietenia: Ca sa aduc o fericire acolo unde tu ai lasat o lacrima!

2 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

E ca si cum ti-a murit cainele, dar mai pastrezi cadavrul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este perfect posibil; doar daca prin iubire nu te referi doar la sex.