| Mihaita15 a întrebat:

Cum adica numere la sex? Cam dupa cat timp iti dai drumul,adica e normal? Dupa ce iti dai drumul,se face fleasca, astepti si dai alt numar? De cate ori iti dai drumul cand faci sex?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice partida de sex pentru a putea fi catalogata si/sau apreciata ca fiind ''satisfacatoare'' in adevaratul sens al cuvantului, trebuie sa se desfasoare pe durata a minim 2 sau 3 reprize. In mod logic si normal, fiecare repriza de sex se finalizeaza cu ejaculare. Multa sanatate!

| SkyPilot a răspuns:

Ar trebui mai intai sa citesti despre evitarea graviditatii si despre bolile cu transmitere sexuala.
Ai inteles si singur ce e cu numerele. Iti dai drumul cand iti vine. Abia cand capeti experienta vei putea sa controlezi asta intr-o oarecare masura. In literatura se scrie ca intre 7 si 20 minute, dar in realitate vei ajunge la o durata optima impreuna cu partenera.
Dupa ce termini, te mai ocupi un pic de domnisoara, nu ii intorci spatele. O mangai si o pupi, ii explici cat de mult ti-a placut si cat de mult o iubesti. Nu astepti fumand o tigara. Cat dureaza intre si cate numere executi, depinde si de partenera. Unele fete sunt mai sensibile si nu suporta mai mult de unul. Altele vor dori mai mult decat poti tu.
Conceptia ta cu "iti dai drumul" nu este foarte buna. Faci sex ca sa va simtiti bine amandoi, nu ca sa iti dai drumul. Ar fi bine ca domnisoara sa ajunga si ea la orgasm. Sunt multe de stiut aici, o sa le inveti cu timpul.