| Nooooooonameee a întrebat:

Cum adica " sa imi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu ştiu cum să îţi explic eşti cam mică cred dar îţi spun

Sexul înseamnă asta
Prin contact direct între cele două organe sexuale ale femeii și ale bărbatului, penetrare.
Adică să începi să faci asta dar trebuie să faci asta cu bărbatul pe care îl iubeşti şi asta însemnând când vei fii majoră.

O zi plăcută în continuare!

3 răspunsuri:
| anonima97 a răspuns:

Pai la o anumita varsta, cand crezi ca esti pregatita, convenabil dupa 16 ani (parerea mea) trebuie sa faci contact sexual cu un baiat (daca esti fata) daca nu intelegi ce e ala contact sexual atunci uite:cand o fata si un baiat se plac sa au o relatie buna si lunga vine vremea cand trebuie sa faca sex ...succes

| Cryssu17 a răspuns:

Iti bati joc de noi? laughing Documenteaza`te! Sau zii lu m**a sa-ti povesteasca despre ce`i vorba straight face. Nu ti-a propus nici`n baiat pana acum sa va f****i? raised eyebrows Nu stii ce`i aia? laughing Cand iti baga un baiat p**a`n vaginwinking

| Blonda_7618 a răspuns:

Asta mica nu are de cine rade =]]