| Marv1250 a întrebat:

De la cat este bine sa imi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| Codru_3505 a răspuns:

Este bine sa incepi viata sexuala pe la minim 15 ani ca si tu cat si partenerul sa fiti bine dezvoltati...sa aveti ce pipaitongue

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De la 18 ani

| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Cand te simti pregatit, de fapt cand gasesti pe cineva.Ca poti sa fii tu megapregatit, dar sa nu ai partenera. Daca o gasesti iti recomand sa astepti sa faceti 18 ani ambii si sa te protejezi.Bafta!

| Vizitiul a răspuns:

O incepi cand simti. Recomandat ar fi s-o incepi dupa implinirea varstei majoratului. Se presupune ca dupa 18 ani lumea se coace la minte si dezvoltarea corpului isi atinge apogeul (in jur de 21 ani, la baieti). Nu uita caciulita acasa... e FEBRUARIE afara.

| Ciprian a răspuns:

Nu exista o varsta anume pentru asta, dar eu zic ca ar trebui sa-ti incepi viata sexuala in jurul varstei de 18 ani, asta daca esti pregatit/a pentru asa ceva. O zi buna!

| George1510 a răspuns:

Prietene viata sexuala o incepi atunci cand crezi ca esti pregatit. Nu exista o varsta anume pentru asta, dar totusi cred ca este bine sa o incepi dupa 14-15 ani... Parerea mea tongue

| Diavolulestefemeie a răspuns:

De la varsta de 17-18 ani...
Sau cand te simti cu adevarat pregatita
. Sa ai o zi buna kiss

| mady_6656 a răspuns:

Pai depinde indicat este la o varsta cat mai maricica dar daca esti pregatit pentru asta poti sa o faci oricand...

| alexa6808 a răspuns:

Cand esti pregatit.

| DenisaBiluta a răspuns:

Cel mai bine e abstinentawinking oricum daca esti baiat poti de pe la 16 ani happy

| Diana_4238 a răspuns:

Nu exista o varsta exacta e bine sa iti inepi viata sexuala atunci cand tu crezi ca e bine.

| Progeniturã a răspuns:

Cand esti pregatit fizic si psihic

| Arekusu a răspuns:

De la 7 la 10 jumate.

| Denisa444 a răspuns:

De cand ai cu cine, unde, cand si mai ales de ce

| Shiretseeel a răspuns:

Pai, eu sunt de parere ca viata sexuala nu are o varsta anume. e bine sa o incepi atunci cand simti ca atat tu cat si persoana cu care vrei asta sunteti pregatiti pentru acest pas. dar cred ca ar trebui de la varsta de 14 ani in sus.

| nicoleta_7562 a răspuns:

Pe la minim 15...

| VldTzZ a răspuns:

14 ani