| budeanu a întrebat:

Cum pot sa-mi incep viata sexuala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ar trebui sa stii de la cati ani trebuie sa iti incepi viata ta sexuala si cu cine. Eu ti-as recomanda sa ii intrebi pe parintii tai si apoi sa iti incepi viata ta sexuala. Daca nu intra pe noi fetele.ro si iti va da mai multe indicatii te pup si iti urez mult noroc

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cu o persoana de sex opus.

| Emeraude a răspuns:

Avand contacte sexuale.

| Daiana90 a răspuns:

Pai in primul rand sa iti gasesti un baiat, prieten (in sensul de iubit). Dupa ce ai stat mult cu el, sau cel putin te-ai convins ca intr-adevar te iubeste si ca nu sta cu tine doar pentru interese, adica sa ajungi in patul lui, ce sa faci...ar fi bine sa vorbiti, sa vezi daca si el e dispus sa faca asta, sau daca nu poti vorbi cu el stati impreuna, duceti-va intr-o camera si dai de inteles ca vrei, incepe sa il dezbraci sau eu stiu... spune-i ca ai chef sa va distratilaughing si sari pe el.De la cateva saruturi, puteti ajunge usor in pat, mai ales daca va aflati intr-o camera.Incepe sa ii bagi mana pe sub camasa, sau eventual il deschei si asa vezi si u daca si el vrea. Poate ai noroc si ia el initiativa.winking sper ca te-am ajutatwinking

| dienuk a răspuns:

Cu grija!

| ForteGames a răspuns:

Simplu, cu iubita ta!

| Siimo a răspuns:

Facand sex cu persoana opusa happy