| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca e pisica sau motan(Are doar o luna!)?
"Funda!"

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Denis, esti idiot, imi pare rau.

Iei pisica in mana si te uiti in zona fundului:

- daca e fata vei vedea o forma asemanatoare cu un punct si o virgula;
- daca e baiat vei vedea o forma asemanatoare cu doua puncte :

7 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Te uiti ce are intre picioare
daca are ceva iesit cat de mic inseamna ca e baiat
daca nu are e fata
am avut la pisici la viata mea de nu ai tu fire de par in cap

| Dennys1521 a răspuns:

Atunci dc *** mai intrebasi?

| lutza a răspuns:

Il cauti la...coada. 2 bilute, puncte, orice - baiat; nimic- fata. good luck.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma intereseaza draga dennys1521!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te uiti sub coada, mai exact sub anus, daca are doua proemninetze inseamna ca e baiat

| ihelpyou a răspuns:

Te uiti sub coada daca sub fund mai are o gaura e fata

| ruby_2970 a răspuns:

Ok,pai cred ca trebuie sa mai astepti pana mai creste 2 saptamani. trebuie sa-i aduci o pisica si daca e mascul o sa-i creasca ceva intre picioare daca nu e fetita... succes! si sa-ti treaiasca pisicuta:*