| LiLlYAnNe a întrebat:

As dori sa aflu cum se deosebeste pisica de motan ca nu stiu daca a mea e fata ori baiat sad. Va rogggg.Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| sfo a răspuns:

... aşa, sau... daca are capul mare şi ochii mari, inseamnă că e motănel...winking

11 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Uita-te acolo jos la el/ea

| alecs871 a răspuns:

Hai frate, te uiti daca are "testicule" sau nu oh go on

| alecs871 a răspuns:

Asa, deci pana la urma ce e?

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca are doua gauri sub coada e pisica.

| LiLlYAnNe explică:

E pisica.Multumesc de raspunsuri!

| LiLlYAnNe explică:

Pai ea are mai mult de 2 culori.Multumesc tuturor celor care m-au ajutat!

nony
| nony a răspuns:

Uite, ala suparat de la avatarul meu e motanhee hee. pisica ar avea o privire mai dragalasa.Plus ca trebuie sa-l controlezi la zonele intime.Hai mai, fara frica, nu musca.rau.

| rey a răspuns:

E ca la oameni, dar la o scara mai redusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu un secret: daca are trei culori, e sigur pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta putin pana mai creste, motanii stau deasupra iar pisicile dedesubtbatting eyelashes
E logic pentru ca un motan nu poate sta pe spate iar pisica sa vina deasupra...hee hee adio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alo, nu mai dati cu amuzantu' dupa mine. Vorbeam serios de data asta, ca-s in carantina si ajutam comunitatea. Reformulez: daca are mai mult de 2 culori nu e motan, cu siguranta.