| DreaMiss a întrebat:

Mi-am luat un animal de companie, este sau pisica sau motan -spuneti-mi va rog cum sa aflu ce e? Mersi.

2 răspunsuri:
| Andr3 a răspuns:

Deci motanii si pisicile cand sunt f mici se deosebesc detul de greu pentru ca au organele sexuale aproape la fel, adica motanii le au f mici si nu observiD.De la 3-4 saptamani ii deosebesti astfel :Te uiti sub coada si vezi ce e de vazut sau ii pui p spate si te uiti daca au tatuci big grin. Femelele vor avea mai putina blana si se vor vedea tatucile

| oanakissyou a răspuns:

Te uiti sub coada, altfel nu ai cum. Cauta pe net niste poze ca sa vezi cum arata si pisica si motanul.