| fatarea191 a întrebat:

Cum afost prima noapte de dragoste. Vreau sa-mi spuneti cu lux de amanunte. Vreau raspunsuri si de la fete si de la baieti.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tu crezi că ne etalăm intimitatea pe aici?
Crăciun fericit!
Pa, pa.

| Onn3 a răspuns:

Parerea mea aici nu are nimeni dreptul sa comenteze.Cum s-a intamplat prima data pentru unii contactul sexual nu e treaba voastra, ma rog de ce jignesti, fata a raspuns la intrebare si tu comentezi, nu-ti mai baga tu nasul in treaba altora. Vrei sa-ti zic ceva eu chiar ca nu "dau doi bani" pe d'astia cu basini in cap asa ca tine.

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru Onn3):

Mersi. teaiBulitCuAndo are dreptate din unele puncte de vedere, dar e totusi viata mea(daca am facut niste greseli, am incercat sa le corectez, virginitatea nu mai pot reintoarce). Aveam remuscari totusi, si acum am.

| Onn3 a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

La stai calma ca atunci cand o sa apara barbatul potrivit nu o sa mai ai.

| Onn3 a răspuns:

Pai a fost intr-o primavara cu baiatul pe care il iubesc si chiar si acum dupa 4 ani jumate suntem tot impreuna si ne iubim din ce in ce mai mult.A fost super, el era primul pentru mine, a avut rabdare multa cu mine si nu a fost o experienta neplacuta.S-a intamplat la mine acasa, atunci cand el a stat cateva zile la mine pentru ca ai mei erau plecati din oras cu treaba.

| Gaviota a răspuns:

Cand o sa fie momentul o sa descoperi singur placerile vietii...degeaba iti explicam noi si primesti o gramada de raspunsuri cu care habar nu ai ce sa faci..pe care sa te bazezi...realitatea e alta la fiecare prima noapte o sa fie unica.Totri invatam pe parcurs ce este dragostea,primul sarut.,nebuniile vietii, e mult mai palpitant cand nu sti ce o sa se intample, crede-ma stiu, mult succes, sarbatori fericite si nu te grabii; uneori e nevoie doar de o intamplare ca sa-ti dai seama ca stii ceea ce-ti doresti cu adevarat.happy

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Am fugit de la scoala intr-o zi si am plecat la el. Noi nu vorbisem inainte despre sex, dar a fost evident ca urma sa se intimple. Ma asteptam la ceva romantic si dragut. Nu a fost chiar asa. M-a intilnit, am inceput sa ne sarutam, apoi m-a penetrat. Nu a durut, a fost placut dar nu cred ca am avut orgasm. El a fost foarte dragut, dar am avut remuscari(aveam 17 ani, dar ma gindesc ca ar fi trebuit sa mai astept un pic). Peste vreo luna ne-am despartit, al si-a gasit alta. Acum cind il vad nu simt nimic pentru el.

| teaiBulitCuAndo a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

Pai inseamna ca esti cam prostanaca, daca tu ai vazut de la inceput ca nu merge asa cum iti imaginai, de ce nu ai zis STOP? L-ai lasat sa si-o bage in tine, sa te bifeze si apoi sa iti zica ADIO PEPUSE, TE-AM BIFAT! Banuiesc ca nu ai stat mai mult de 3 luni cu el! Asa e cand te mananca pasarica, profita toti de tine si apoi tot voi, fetel veniti cu gura mrea ca "barbatii sunt niste porci". Acum cand il vezi te cam rusinezi si iti pare rau de ce ai facut, nu imi spune mie, iar el cand te vede nu da 2 lei pe tine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

E si normal sa nu simti. el a fost un animal care vroia sa isi indeplineasca un moft prostesc, iar tu un trandafir aplecat la pamant de un vand naprasnic pe neasteptate. eu sunt de parere ca o fata trebuie tratata cum se cuvine. trebuie avut grija pentru ca prima data nu se uita niciodata.

| derpiiiiiiiina a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi pentru sustinere

| anonim_4396 a răspuns (pentru derpiiiiiiiina):

Nu ai pentru ce. Daca vrei sa mai vb. Iti stau la dispozitie.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

La mine cel putin istoria e reala.