| anonim_4396 a întrebat:

Cum a fost prima noapte de dragoste/sex? (adica cand v-ati dezvirginat)

Astepta raspunsuri si de la fete si de la baieti.
Mersi de atentie happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Descrierea este generalizata insa se adevereste in majoritatea cazurilor de dezvirginare chiar si in cazul in care barbatul este unul experimentat. Raspunsul este dat in cunostinta de cauza fara a fi "romantat".In cazul in care fata nu s-a masturbat intravaginal inainte de a ajunge sa intretina primul act sexual experienta dezvirginarii va fi intotdeauna foarte dureroasa. Durerea se datoreaza intinderii bruste, fortate si foarte pronuntate a muschilor vaginali si va fi cu atat mai intensa cu cat acestia nu vor fi suficient de relaxati in urma unui preludiu bine executat.De asemenea durerea va fi cu atat mai intensa cu cat grosimea penisului partenerului este mai mare si acest factor generator de durere nu poate fi eliminat nici prin tandretea decare da dovada partenerul si nici prin lubrefiere sau masare de relaxare. Sfatul de urmat ar fi ca toate fetele sa-si pregateasca din timp, vaginul prin masturbare intravaginala in vederea unei dezvirginari cat mai usoare si de ce nu chiar placute inca din prima incercare.Multa sanatate.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce presupui ca a fost noaptea?

| RAY a răspuns:

Numai imi amintesc eram drogat,beat, imi amintesc doar ca era cineva langa mine, dimineata nu-mi amintesc ce persoana era presupun ca femeie ca nu avea mustata

total aiurea, drama, suspans nu mi placut

| sofisis a răspuns:

A fost ziua. tongue
A fost frumos, nedureros, fara sange, protejat - deci fara stres.
Oricum eu deja eram foarte pregatita si stiam exact ce fac asa ca m-am putut abandona total si m-am simtit excelent.

| syd2 a răspuns:

Nu a fost si nici n-o sa fie prea curand.

| Iridescent a răspuns (pentru syd2):

A intrebat cum a fost prima noaptea.De ce mai raspunzi? Sa ne arati cat de tare esti ca n-ai facut-o pana acum? Bravo! Nu ne pasa.

| syd2 a răspuns (pentru Iridescent):

Bravo nimanui nu-i pasa ca ai scris asta.

| Xpressurself a răspuns:

Numai ca nu era noapte, era zi. eu cunoscusem mai demult o fata cu doi ani mai mare decat mine si ne-am reintalnit la ea acasa cand am trecut pe la fratele ei. era superba, blonda cu sani plini, coapse si solduri foarte frumoase si conturate. foarte sexi. fratele ei a plecat si am sarutat-o, apoi a plecat la baie si m-a lasat sa astept vreo 20 de minute dupa care a venit si s-a asezat la mine in brate si am facut-o de mai multe ori. am facut tot ce ne-a placut. toate prostioarele.

| GheorgheGheorghiuDej a răspuns:

A fost lunga