| iulia18 a întrebat:

Cum ai pregati o seara romantica, de neuitat pentru prietenul/prietena ta!

13 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Mancare buna, lumanari parfumate, muzica romantica, o baie cu spuma, o cupa de sampanie, un masaj cu uleiuri parfumate, niste catuse, o esarfa si restul las la imaginatia fiecaruia laughing

| moonY a răspuns:

L'as astepta dezbracata

| moonY a răspuns:

Gresesti ordinea.intai trebuia sa aflu si eu ca esti prietenul meulaughingdup'aia poti sa vii

| want2bMajestic a răspuns:

Cred ca tine d bugetul tau...eu as scoate-o in oras la un restaurant select. i-as cumpara un buchet mare d trandafiri (albi si rosii) pe care i-ar aduce un ospatar la masa noastra. meniul l-as alege ca sa fie fructele de mare. sunt niste afrodisiace in miniatura. lumanari..etc....iar cand am ajunge acasa as lasa-o sa intre ea prima in casa unde va descoperi petale de trandafir care duc in dormitor...happy

| anonim a răspuns:

@moony-vezi ca vin pe la tine.pregateste-mi acea seara romantica pe care ai spus-o.laughing

| gabriel_7188 a răspuns:

Parerea mea e ca in primul rand trebuie sa fie ceva spontan...pentru ca altfel nu ar avea acelasi farmec...in general imi place sa o surprind...

| Cryss a răspuns:

Pai i-as gati mancarea lui preferata, as pune tacamuri, farfurii, fata de masa de culoarea lui preferata, sa fie intuneric si asa o sa pun multe lumanari parfumate, m-as imbraca in ceva atragatorbatting eyelashes. Insa as prefera sa plasez cina intr-un loc la aer liber, intr-o gradina cu flori big grin, sa fie si luna plina, sa ne uitam la ea visatori day dreaming. Sigur i-ar placeabatting eyelashes.

| tukhey23 a răspuns:

Neah, costa multhee hee

| sese a răspuns:

Romantism si premeditare? hm?

| ruxandra_7524 a răspuns:

As face ceva delicios din burta de goange si buze de gaina.desertul niste fulgi de prepelita si bautura apa de canalizare

| ruxandra_7524 a răspuns:

Vaai tobias asa i-ai face annei...mm... cam sarac si lipsit de idei...mai incearca ca astia sunt duse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As fi din cale afara de natural.Nimanui nu-i place sa fie mintit in astfel de momente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pentru iubit as alege sa o pregatesc logik in dormitor, as incape prin a pune o lenjerie super sexi un parfum pentru asternuturi ales in asa fel incat sa ii sucesc mintile ca sursa de lumina as alege lumanari pentru ca este singura sursa de lumina acare te seduce as pune betisoare parfumate sa fie un miros care sa'l calmeze si sa'l relaxeze, as cumpara ceva de baut tare cu cateva guri de alcool nu are cum sa nu iasa bine! as mai pune muzica romantica, as folosii si eu un parfum sexy cu asa lucruri o sa'l dai pe spate aaaaaaaa sa nu uitam de flori. eu una i'as cumpara trandafiri rosii nu stiu ce sa mai zic as pune fel si fel de decoratiuni simbolistice! i'as face un masaj cu uleiuri aromatice as face orice lucru care pe el sa'l rasfete si ca in seara respectiva sa viseze alaturi de mine! sper sa aiba efect, cu placere claudia