| sakura1234 a întrebat:

Heyy all am o intrebare cum este o noapte romantica perfecta pentru voi este ziua prietenei mele si as vrea sa ii creez o seara de neuitat

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai sucit acum, nu iti mai plac baietii din cauza ca esti prea stramta si ai dat-o pe fete? laughing))) Cand m-ai raportat anul trecut de m-am certat cu Cristina 2 saptamani la rand si i-am spus ca nu esti sanatoasa nu m-a crezut rolling on the floor

| sakura1234 explică (pentru anonim_4396):

Ba esti prost coaeee e fratele meu nai mare ptuu

| Oana92 a răspuns (pentru sakura1234):

Si tu in ce categorie intri din moment ce nu ai fost capabil sa redai corect o fraza?

| anonim_4396 a răspuns (pentru sakura1234):

Raspuns tipic unei fete de 15 ani care se cupleaza cu baieti mult mai in varsta, cinste cui te-a crescut!

| kandaraki a răspuns:

Daca ai posibilitate sa aranjezi pe acoperis o masa, din luminari sa formezi o inima, sa pui niste muzica lina si sa dansezi in centrul inimii din luminari, succes

| Fernando9Torres a răspuns:

O noapte romantica, zici? hmmm...sa nu urle la mine "Ba, iar te uiti la meci? eu cand o sa ma uita la telenovele?(eu)cand o zbura porcu(ea)Pai luna trecuta ai fost in Ungaria, iar vrei sa pleci straight face? laughing

| NameHarris a răspuns:

Ohhh nebunule pregateste sa-ti cheltui alocatia de pe un anlaughing.Pai ar veni asa petale din trandafir sa faci o inimoara lumanai parfumate o sampanie daca nu bea mai bine pentru tine o bei singurlaughing) Capsuni cu firisca. Cam asta este credhappy Bafta

| NameHarris a răspuns (pentru NameHarris):

Sa nu uiti de prezervativelaughing)