| AnotherHuman a întrebat:

Ai inselat sau ai fost inselat? Daca da, de ce? Cum ai reactionat? Mai crezi in iubire?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Ai inselat sau ai fost inselat?
Nu am inselat cat eram intr o relatie cu o fata, da am fost inselat si sunt inselat mereu de fete
Daca da, de ce?
pentru ca sunt prost ca cred in minciunile lor
Cum ai reactionat?
am parasit o, asta dupa ce ne am certat grav, dumnezeu stie cat timp cat timp m-a inselat
Mai crezi in iubire?
NU, numai cred in basme de astea, am vorbit cu una 2 ani avea iubit in tot acest timp, cu alta vreo 6 luni era o tarfa, deci ce sa spun

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Am oarecum inselat. Era relatie la distanta. Merit sa mor

| anonim_4396 a răspuns (pentru whatevernvm):

NEbunooo. Spune/mi in privat de cine vorbesti.

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Am telefonul mort, iti zic dupa, dar parca stiai

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Pe mine iubire? da cine te opreste, important e sa faci mancare, curatenie si sa te gasesc noaptea in pat, in rest nu conteaza ca ma inseli virtual

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Stai chill

| Speed99 a răspuns:

Nu crezi ca sunt intrebari destul de personale?

| GoldenZenith a răspuns:

Am fost.
/Nu stau sa îl sun acum să îl întreb./ "Go f*ck yourself and the other one, you sh*t face!*/ Habar nu am. Nu m-am căutat atât de adânc în corazon.

| Staind a răspuns:

Am micro-inselat, daca vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inselat.N-as face-o niciodata.Nici nu am fost inselata.

| Victor453 a răspuns:

Am fost inselat
asa e viata
nimic, stiam ca cindva se va intampla
da

| Raniaa a răspuns:

Nu am inselat. Am fost inselata.
De ce?! " Iubire, am fost beat"
Cum am reactionat?! Ramai cu bine. Nu fac drame, isterii, scandal, plus ca nu mai vedeam rostul. Nu mai puteam sa am incredere, oricum.
Mai cred in iubire?!
DAA! Ma hranesc cu iubireee.
Daca am avut o mica povestioara trista, asta nu inseamna ca tot capitolul este unul "nasol".