| maria ;x a întrebat:

Cum ar arata iubitul/iubita perfect/a?

Răspuns Câştigător
| gabitza144 a răspuns:

Persoana perfecta nu exista important e sa aveti incredere unu in altul, sa va intelegeti bine si sa nu va mintiti si orice problema ati avea sa o discutati intre voi si sa comunicati cel mai mult cand e ceva neinregula sau cand nu va convine ceva si etc.baiat sau fata perfect(a) nu exista, cand iubesti un baiat si el te iubeste pe tine amandoi credeti ca persoana de langa el/ea e"perfecta". sper ca ti-am fost de folos pa pa

6 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ca cel pe care il/o avem fiecare.

| Adyr0 a răspuns:

Sa aiba cel putin o mana cu 5 degete, restul nu conteaza rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor. Iti dai seama ca un raspuns exact la o intrebare de genul asta e cam imposibil de dat, pentru ca fiecare om in parte, barbat sau femeie, are gusturi diferite.

| maria ;x explică:

Mai bine suna ideal/a?

| Doa'Do a răspuns:

Oricat mi-as inchipui cum arata, nu va exista!

| roxcrisify a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere cel mai important este sa te intelegi cu el nu cum arata, sa stii ce gandeste si bineinteles sa nu'ti fie rusine sa iesi cu el pe strada laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie intelegotoare (nu haote ca in ziua de azi sa fuga cu altul), sa ma inteleaga sa fie tandra, sa ma iubeasca, sa pot discuta orice cu ea, si evident frumoasa( dar frumusetea interioara e mai importanta)