| LiviuBz93 a întrebat:

Cum arata iubitul perfect pentru voi fetele

Răspuns Câştigător
| DroGhys a răspuns:

Toate viseaza omule la baieti inalti, frumosi, facuti, sa se comporte frumos, sa fie romantici...etc. Dar iubitul perfect nu exista, poate sa aiba multe calitati dar defecte tot va avea. Si mai sunt si multe care vor sa arate nu stiu cum si se urca cu primul gras intr-o masina scumpa, asa ca... Iubitul perfect pentru o fata este cel care o face fericita si totusi sa nu fie urat. Iar dupa ce te indragostesti de cineva, crede-ma, acea persoana i se va parea cea mai frumoasa chiar de nu este.

| LiviuBz93 explică (pentru DroGhys):

Te pricepi la vb u

| DroGhys a răspuns (pentru LiviuBz93):

Am trecut prin multe de la o varsta frageda

| LoveSleep a răspuns (pentru LiviuBz93):

Eu tot cred că răspunsul meu a fost mai bun. sad

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Perfectiunea nu exista asa ca degeaba o cautam, faza cu ce vor fetele e relativa nici freud nu o stiut, fiecare face ce vrea in functie de mediu, educatie valoarea lui ca om in societate si inteligenta, o fata rationala harnica, frumoasa care vrea un tip bogat nu o poti compara cu o fata venita de la stana vaci care vrea sa fie intretinuta, faza cu frumusetea tututror ne place

| LoveSleep a răspuns:

Înălțime: 1.79 Dacă are 1.80 sau 1.78 nu-i bun.
Greutate=69kg de mușchi. Dacă are grăsime, nu-i bun.
Păr: Să fie în pas cu moda, freza să fie făcută perfect. Dacă-i chel, e clar...stricat, nu-i bun.
Creier: Să fie foarte inteligent. Dacă e atât de deștept încât să-și dea seama că toți banii lui s-au dus pe nu știu ce pantofi, nu-i bun.
Peni$: Să o aibe între 16 și 21. Dacă o are mai mică sau mai mare, nu-i bun.
Comportament: Să-i spună mereu cât de mult o iubește, să spele vasele, să facă curat, să gătească și s-o ducă-n club. Acolo va consuma maxim o bere și două shot-uri de vodkă. Dacă depășește numărul bine stabilit, nu-i bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Descrierea ta este pentru fetele usoare.
Una de 1, 50 nu si-ar dori unul de 1, 79. Eu sincer mi-as dori doar sa nu fie mai scund ca mine.

''Să fie în pas cu moda, freza să fie făcută perfect'' - thinking N-as prea crede, adica... daca are parul ca tipul de la poza mea de profil mie imi convine sau mi-ar mai conveni aproape orice alta coafura in afara de ''le maturoiul'' plin de gel si fixativ. In ziua de azi va vad pe toti cum va scoateti urechile in evidenta cu matura dintr-aia in cap.

''Creier: Să fie foarte inteligent. Dacă e atât de deștept încât să-și dea seama că toți banii lui s-au dus pe nu știu ce pantofi, nu-i bun.'' - Atata vreme cat nu este mai prost ca mine, e ok. Eu vreau sa studiez medicina, nu as accepta sa fiu cu unul care are 8 clase si nici alea terminate. Si nu as pune pret daca e bogat sau nu. Asta ar fi ultimul lucru de care mi-ar pasa. Mie imi place sa incep de la 0.

''Peni$: Să o aibe între 16 și 21. Dacă o are mai mică sau mai mare, nu-i bun.''- asa ceva e doar pentru placere. Cand iti va fi frig nu asta te va incalzi, la fel si bani. Nu bani te vor lua in brate -parerea mea.

Daca el spala si face curat inseamna ca e prea prost. Astea-s treburi pentru fete. E ok sa te ajute, dar nu sa te inlocuiasca.

''s-o ducă-n club. Acolo va consuma maxim o bere și două shot-uri de vodkă. Dacă depășește numărul bine stabilit, nu-i bun.'' - Cum am mai zis, asa ceva e pentru fetele usuratice care beau pana vomita, danseaza pe mese, imbracate pe sfert si cu parul plin de fixativ.

Prea mi-a sarit raspunsul tau in ochi care ne jignea pe toate si de aia am comentat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Era doar o glumă, credeam că se observă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

N-am observat sad

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Destul de rău laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

sad

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Fifty shades of grey happy

| AndreyBorona a răspuns:

Deci numai baietii au raspuns laughing

| AndreMr a răspuns:

Paaaaai vrem sa fie mai inalt decat noi, sa nu fie nici gras nici slab dar important e sa nu fie gras laughing si sa fie frumusel, hai sa fim seriosi, nu ai cum sa iubesti un baiat foarte tare daca te sperii de fata lui. Sa nu umble cu mai multe fete, de preferabil sa nu vorbeasca cu fete laughing) Si sa ne faca sa ne simtim iubite si fericite