| LostInDreams a întrebat:

Cum arata iubitul/iubita perfect/a?

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Zambetul lui e cel mai senin, vorba lui e cea mai inteleapta, privirea lui ma umple de iubire, atingerea lui ma umple de caldura, cand sunt cu el nu mai vreau nimic si timpul parca sta in loc, deoarece pentru mine, el e cel mai perfect...si e doar al meu! Si chiar de nu ar fi chiar asa, e cel caruia pot sa-i spun :" Te iubesc!" fara sa-mi fie frica...

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Persoana care atunci cand ma uit la ea sa imi zica exact opusul starii in care sunt.Sa ma cunoasca atat de putin incat sa creada ca sunt alta persoana in fiecare zi.Sa stie sa se aproapie cand dau inapoi.Sa stie cum sa ma enerveze suficient de tare sa ii zic tot ce cred.Sa stie sa imi acorde spatiu de miscarewinking

| Arthur a răspuns:

Diferit, după standardele fiecăruia.

| valy a răspuns:

Persoana cu care te intelegi cel mai bine.cu care te simti super...care te face fericit(a)aceea care simti e jumatatea ta.acea este persoana perfecta

| roxy_2350 a răspuns:

Iubitul perfect este acela pe care poti sa il iubesti atunci cand ii cunosti defectele si le accepti deoarece il iubesti.love struck.

| Guitarlove a răspuns:

Pentru mine, nu exista.

| electrik_shok a răspuns:

Fiecare om are o viziune a lui despre cum ar arata pefectiunea. Din fericire oameni perfecti nu exista, pentru ca ar arata toti la fel si s-ar comporta intr-un singur fel. O sa-ti dai seama cand vei gasi persoana perfecta pentru tine, pentru ca nu vei mai dorii sa schimbi nimic la ea, o vei iubii asa cum e si cel mai important ii vei iubii defectele, pentru ca defectele ne fac unici.