| Heart2014 a întrebat:

Cum ar fi iubita\iubitul perfect pentru voi?(fiecare dupa caz) happy

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Nu exista iubitul/a perfect/a. Chiar daca ne dorim ca cel de langa noi sa aiba unele calitati, e imposibil sa le aiba pe toate si, de asemenea, e imposibil sa nu aiba si defecte. Asa ca mai bine sa fim realisti si sa ii acceptam pe cei din jur asa cum sunt, cu bune si cu rele. Cu siguranta nici noi nu suntem perfecti si ne accepta si ceilalti asa cum suntem.

| Sophie90 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa nu fie asa de cuminte daca ma intelegi big grinbig grin

| Dyva a răspuns:

Vreau un baiat caruia sa-i spun orce,sa stie fara sa-i spun sa simta cand sunt trista. vreau un baiat care sa ma ia in brate si sa ma aline cand mi-e rau... vreau un baiat care sa nu rada de ime cand il suni la miezul noptii spunandu-i ca ti-e frica sa-ti sopteasca usor ca sa adormi,vreau un baiat care sa arate bine dar si pe dinauntru dr si pe dinafara,vreau un baiat care sa ma tina de mana si care sa nu se comporte altfel cu tine cand e cu prietenii,vreau un baiat sincer care sa te ierte daca ai facut o greseala,vreau un baiat care sa iti dea un cadou neimsemnat o floare dar macar sa se gandeasca la tine,vreau un baiat care sa planga daca mi-e mi se intampla ceva rau,vreau un bait care cand asculta o melodie de iubire sa se gandeasca la mine,vreau un baiat care sa nu te lase daca te-ai ingrasat un pic sau daca te vede nemachiata, vreau un baiat care sa ma inteleaga nu sa inventeze scuze patetice pentru a ne desparti, vreau un baiat care sa ma iubeasca.